Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kreatin - kedy ho brat?

Príspevok v téme: Kreatin - kedy ho brat?
damme

ahoooj:)
mam taky problem:..zvykol som si na uzivanie kreatinu (este z cias ked som cvicil)....kôli energii a udrziavaniu vody vo svaloch (chcem byt pekny.-haha:DD)...lenze, v poslednom case, asi tak polhodku alebo hodinu po uziti ma preženie a hnačka:)....beriem ho na prazdny zaludok...pred jedlom....neviem, robim dobre?....predtym ma tiez prehanalo .ale urcite nie tak casto ako teraz....a hnačkovat kazdy den..to viac schudnem ako priberiem z toho kreatinu:)....neviem ci to je tym, ze som zmenil znacku kreatinu (teraz mam AONE)....alebo niecim inym.
Kto ma podobny problem ako ja..alebo sa s tym uz stretol....budem rad ked napisete:)

damme

ja to neprehanam..denne si davam max 4g (zarovnana cajova lyzicka)....4 tyzdne..potom tyzden pauza......noo...po jedle si ho dat som este neskusal...lebo ze silnejsi ucinok ma na lačno:).....no musim este poexperimentovat:)

pepan2

čau neuživam ho takmer vôbec iba trochu, ale nemal by si to preháňať a tá hnačka ťa môže odvodniť, a skús ho nejesť nalačno, a vzhľadom na to že si prestal cvičiť by si ho nemal jesť vôbec...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.