rysave vlasy, farba oblecenia

Eva531

Hlavne, nech su to teple farby, napriklad oranzova, tepla zlta (existuje aj studena zlta, ta nie), potom kaki zelena, petrolejova modra (je to velmi zriedkavo sa vyskytujuci odtien modrej farby, ktory je teply, lebo vacsina odtienov modrej je skor studena, ta sa rysavkam nehodi), kremovo (maslovo) biela, lebo je to tepla farba. Ale v ziadnom pripade nie cisto biela, lebo ta je uz studena a k tomuto typu pokozky nejde. Teple odtiene cervenej farby, ktore sa priblizuju k oranzovej. Ale v ziadnom pripade nie studenu cervenu, ktora sa priblizuje k ruzovej. V ziadnom pripade nie ruzovu, lebo je to studena farba, radsej teplu marhulovu. V ziadnom pripade nie ciernu, radsej skoricovo hnedu a vsetky teple odtiene hnedej farby, cize zivu hnedu s odtienom do cervena, hnedu s odtienom do zlta, hnedu s odtienom do oranzova, bezovu. Ale v ziadnom pripade nie fadnu sivohnedu, ako maju frantiskanski minsi rucho, lebo ta je uz studena a k tomuto typu pokozky sa nehodi. Zelena je tiez siroky pojem. Zelena tiez moze mat aj teple, aj studene odtiene. Zeny s od prirody rysavymi vlasmi by si mali vyberat teple odtiene zelenej farby, kaki je vzdy tepla, zelena s odtienom do zlta ano, zelena s odtienom do hneda ano, tyrkysova radsej nie, lebo ta je uz studena, ale vacsina odtienov zelenej farby su odtiene teple, takze zelena vacsinou ano. Ale ak si oblecies oranzovu, nic tym nepokazis. Ide tu vlastne o to, ze takmer kazda farba (cervena, zelena, biela, zlta, hneda, modra) moze mat aj teply, aj studeny odtien. Treba proste vycitit, ktory odtien je teply a ten si vyber. Ak mas od prirody rysave vlsay, velmi bledu pokozku, mozno aj pehy, vyhni sa studenym farbam, ci uz na vlasy, na oblecenie, na licenie... a vyberaj si len farby teple. Co sa tyka sperkov, radsej zlato ako striebro, radsej drevene goralky bezovej, alebo teplej hnedej farby, ako perly.

ryšavka

ahojte, súhlasím s väčšinou - určite sa hodí najviac zelená, krásne ukáže! A tiež krásna žltá ako slniečko :-)

strawberry kiss

Naozaj zalezi aj od pleti. Ale k rysavym vlasom ako takym ide perfektne zelena (ktora ja osobne v obleceniach nenavidim :D, bleeee, ale pokial ju mas rada, tak si ju urcite zvol). Cierna je klasika, ide ku vsetkemu. Fialova by urcite krasne ukazala a pokial si zvolis spravnu cervenu, bola by to vyhra!!! (Pozri si nicol kidman, aj ona ma rysave vlasy, heh :D, v kazdom filme ine, tak si najdi tu svoju a odkukaj, co ma na sebe ona :D )

malickasom

na rysavkach sa mi paci tyrkysova, modra- paci sa mi ked to robi velky kontrast s vlasami, ale zas zavisi aj na tom aku mas farbu pokozky. A moj osobny nazor je ze vela babam co sa farbia na rysavo a cerveno to vobec nepristane, lebo je to velmi specificka a vyrazna farba...

wero

urcite zelena. ja maa tiez rysave vlasy a mam rada aj cervenu, ciernu, hnedu...ale je toi ndividualne,lebo zalezi na tone pleti. podla toho si treba vyberat teple alebo studene farebne tony.dolezite je sa spravne nalicit, lebo na rysavych si ludia prve vsimnu vlasy a tvar. drzim palce pri vybere

technécium

ak chceš zaujať tak čierna s doplnkami červenej ako vamp, alebo skús šedo-bielu, každopádne lepšie sú svetlejšie a nie sýte farby