lepite si mihalnice?

monika+íá

ano je potrebny ten odstranovač, pretoze to lepidlo je kvalitne a drzi naozaj dobre. a pokial si nechcete poskodiť svoje mihalnicky tak je jednoduchsie si to dat dole odstranovačom.podla mna je jednoduchsie nalepit trsy ako cele mihalnice. ja si ich vkladam do jednej linie medzi moje mihalnice, davam si mediumky čo su priblizne dlzkou ako moje ale vyzera to potom krasne husto ako z reklamy na maskaru

ajka2

monika a ty si sama lepis tie trsy??? ako to robis? ja som na to odvahu nedostala. preto som si objednala cele mihalnice, no ani tie som nenabrala odvahu si nalepit ani na ples :))

ladrika

monika a kde to kupujes? lebo ja si tiez take lepim, ale len tak 2x do roka na nejaku prilezitost u kozmeticky, lebo tam je to strasne drahe (10€) dik

monika+íá

nie trsy su take oddelene. to je par mihalnniciek v jednom trse ktore sa nalepia medzi tvoje mihalnice, nie je to vidieť ze su umele

kiaveta

co su tie trsy baby ? a kde to kupujete to su tie neprirodzene mihalnice co predavaju v drogerkach? to nemyslie vazne ze to nosite ved to vidno ze je to umele a este ktomu prehnane!!ci to niesu tie trsy ?? povedzte mi co to je lebo uz som to pocula len neviem o co ide :( ;)

monika+íá

ahoj ja si lepim trsy. vydrzi mi to tak dva tri tyzdne zalezi od toho ako sa o nich staram. potom ich odstranovačom dam dole. najlepsie cez vikend necham chvilu oddychnut a nalepim zas