Mam uz 22 rokov a som este panic..

stanley1

jojo.. ja som mal taky problem ze som predkozku nemohol stiahnut ani v kludnom stave.. potom sa to podarilo trenoval som s tym.. a nakoniec som to robil tak, ze som ju stiahol a isiel tak spat.. sice rano ked som sa zobudil to trocha bolelo koli rannej erekcie ale po case sa to roztiahlo teraz nemam problem..

house

Nechapem co robia Ti pediatri preco nekontroluju chlapcom tieto veci to sa musi kontrolovat a min do dvoch rokov
problem vyriesit.Kolko je tu takych problemov s predkozkami to je hruza
Ti zidia predsa len neboli idioti, vedeli co robia.

jojo222

skuste mi pls. napisat, ci je to v pohode, ked si dam predkozku za zalud tak mi postupne cely zalud zacina modriet, akoby som mu stlacil privod krvi alebo co. Ma s tym niekto skusenost?

jojo222

tak stiahol som si tu predkozku za zalud, ked som sa umyval, ale v tom sa mi postavil a nemohol som si ju vratit spät a dost ma to tlacilo, ale nejako som to vydrzal a ked mi penis naspat ovisol tak to islo v poho dat spät. A teraz neviem, mam to tak robit pravidelne??? , aby sa trosku roztiahla a bude to v pohode?

kacicka

kazdy den ked sa umyvas v sprche tak si to stiahni, umy a uvidis, ze ked to budes pravidelne robit, nic by sa ti nemalo stat.

skovecka

hmm nechapem to ti este nikdy nestal so stiahnutou predkozkou???? a btw sice neviem ako to tam mas ale j aosobne pochybujem ze by sa ti mohlo nieco stat jedine ze by sa to zosmyklo a musel by si zase cakat... ale nepride mi to ako neriesitelny problem....

mejo

v takom veku asi nie moc caste ale myslim si ze u chalanov bezne, mne to vzdy kontrolovala detska doktorka ci s tym nemam problemy...a ona to tusim nasilu.....ale vies co skusaj.....ja som si to spravil sam.....proste ked sa nedalo tak som stale trochu skusal ono to je podla mna len prilepene takze opatrne sa to snaz stale po trochach mozno ti aj par kvapiek krvi pojde ak moc potiahnes ale to je nic:P skusaj:)