Mam uz 22 rokov a som este panic..

gabuska

No a čo!!! Nie je na to zákon, že napr v 19 musíte mať sex. Aj keby to bolo v
40dsiatke, alebo nikdy. No a čo!!!! Vaša vec a váš život. A nie kvoli kamarátom alebo niekomu isť hneď do postele, len kvôli rečiam . To ma vie tak rozčúliť.

martin0134

ja by som to poradil ist na obriezku mal som tiez taky problem ako ty a poviem ti ze potom aj dlhsie vydrzis pri sexe

jojo222

Stanley1 dik za radu, ale ja mam strach, ze ked to stiahnem a necham, tak potom ked sa mi postavi, ze mi praskne ten horny obvod na predkozke(neviem ako sa to vola). Nemoze sa nic stat?

stanley1

kasli na doktora.. ja som mal penis v takom stave, ze som predkozku nemohol stiahnut ani ked bol v normalnom stave.. musis s tym cvicit .. ja som necvicil vobec v teplej vode proste som to stale stahoval natahoval atd.. neskor som stiahol a nechal tak .. a aj ked sa postavil tak to trocha tlacilo a bolelo ale ono sa to roztiahlo .. teraz je to normalne..

stix

mal som podobny problem este ako maly, bol som s tym u doktora a vtedy mi to nejako chirurgicky upravovali, nepamatam si to presne, ale viem ze to asi velmi bolelo lebo si pamatam ze mi rodicia vtedy kupili taky paradny model auta - ze som sa vraj dobre drzal :D ale vazne... nechcem strasit ale myslim ze nic nepokazis ak s tym zajdes k doktorovi... radsej tomu venuj pozornost teraz ako niekedy neskor ked uz mozu nastat vselijake komplikacie

grafik-adobe

No neboj sa ničoho trebuje stale sťahovanie v tej teplej vode a uvidiš že do dvoch tyždnou to pojde pekne aj pri stoporeni len treba chciet a aono to pojde nevzdavaj sa a hlavne si nedavaj robiť obriezku ..... a ked sa ti zošmikne v stoporenom stave a nepojde naspeť hore tak ako ma byť tak počkaj kym ti opadne a stane sa zase maličkym najprv budeš mať troška spuchnuty žaludok ale to tiež po pol hodinke alebo po hodinke prejde a potom si to normalne stiahneš tam by ti spravili to iste

jojo222

ok, dakujem za radu.
Ale ja aj v kludovom stave ju pretiahnem len tak tak, tu cast na konci prekozky mam trochu zuzenu, bojim sa ze pri stoporeni ma to bude skrtit. A cital som niekde, ze potom treba ist hned na pohotovst, co ty na to?

grafik-adobe

Ahoj no tka nemaš sa čoho bať ale poradim ti každy deň si ju pod teplou vodou sťahuj a naťahuj ona sa do dvoch tyždňov natiahne a zlezlie ti aj počas stoporenia tvojho penisu je to odskušane . a možeš to spraviť aj tak ako pišeš že si ju stiahneš a postaviš ho nebude to bolieť koža je elesticka.