studene ruky

vejinka

ja pijem dost nemam nizky tlak..a a aj tak ich mam ako lad..v noci mavam ponozky lebo moj manzel by asi umrel kedby som sa ho nohou dotkla:)

wewerka

ahoj:) prave pred pol hodinkou isla v telke relacia kde tento problem riesili takze ti skusim zreferovat....
dobre je urobit si masticku, dke obycajny krem zmiesas s trochou skoricu alebo medu a budes si ruky masirovat. dolezity je prekrvit ich, cize bud s nimi pohybovat alebo si ich sama vymasirovat. vraj pomaha aj striedavy kupel-studena, tepla, studena...a pokial viem tak sa predavaju aj pomocne pripravky ako ginko biloba a pod. pre nedokrvene ruky a nohy.

janka

ahoj,mam ten isty problem.stale studene ruky a nohy.je mi stale zima.mam nizky tlak a je tiez pravda ze zanedbavam pitny rezim.mala by som s tym nieco robit.

d

tieto priznaky mam studene ruky, nohy, pichanie v rukach, trpnutie.Zistili mi Raynodov syndrom beru sa na to lieky vykonaju vam vysetrenia u cievneho lekara

tish

tento problem som kedsi mavala, studene nohy a ruky, ale to som vedela ze zo stresu, dost som fajcila, tak som zacala brat ginko,zlepsuje prekrvenie, pomohlo mi aj pri uceni aj pri studenych koncatinach. ale nemala som iny zdravotny problem.