čo mám robiť z vláskamy HELP poradte pls

sissssa

tyrusqa> ano, mam ich odfarbene chemicky na cerveno uz niekolko rokov a len pred mesiacom som zacala s hennou, ktora mi chytila dost intenzivne :) Samozrejme som pockala, kym sa mi ta chem. farba trosku vymyje takych 8 tyzdnov, aby som si bola ista, ze mi to nejak blbo nezreaguje a bolo to ok. Som velmi spokojna, vlsky zase zacinaju vyzerat zdravo, vyhodila som chem. sampony a pouzivam prirodne, plus gel na vlasy, lebo mi zacali rast nove, ale tiez prir. alverde.

zabicka1611

LamKa.....to poznam..mam alebo skor mala som tiez ten problem..som bola navyknuta ze vlasy zehlim lebo svoje trosku brckave som nenavidela...tiez ich mam mastne a umyvat ich musim kazdy den a tym nic nezmenim...ale kupila som si zihlavovy sampon a zihlavovu vodicku, kt. sa vtiera do umytych vlaskov a cuduj sa svete..vlasy mi uz tak moc nepadaju a zehlim len konceky aby sa mi nevrtili :DD no a som spoko...niekedy ani nezehlim a radsej si dam gelu...lebo z vlastnej skusenosti viem, ze chalani nemaju radi ked ma baba ulizane vlasy :D

tyrusqa

sisssa a ty si farbis hennou? aj ja by som to chcela vyskusat ale tak ako vravi lamka na farbene vlasy to asi nechyti.ja mam tmavohnede vlasy,boli uz odfarbovane tak je to otras,nechcu sa mi dat do kopy.

LamKa

drumka hehe :D ne nefarbim ale chcela som skusit ruzove priamienky :D alebo modre abo fialove lebo teraz mam tmavo fialove vlasky a som chcela par pramienkov lenze nikde enviem zohnat take extreeem farby

LamKa

sissssa Dakujem :-) heh vyskusam tem zabal hehe dufaam ze my pomoze :-) a co sa tyka ked si zehlim vlasy tak pouzivam taky kremik od elseve alebo od sunsilk ..mno heh a ako vravis o tej hene takja som henu skusala tak pred 2rokmy a my nechitilaa moja doucovatelka co si farby vlasy z henou povedlaa ze to na farbene nechiti tak enviem teraz .no ano farbi bez amoniaku mala som od l"oreal a bolo to celkom fayn vlasky som maal pekne leskle a nezdali sa my take znicene ae aj ked som sa snazila farbu udrziavat dost skoro my vybledla tak mno heh takze ja uz vobec neviem co s tymy vlasmy mam robit

sissssa

no z farbenia a zehlenia ich mas presusene :( ten zabal, resp maska je skvela na poskodene vlasy, lebo olej ti ich zvlacni a vyzivy spolu s dalsimi prisadami...

LamKa

no jj mam ich vlnite lenze to niesu take pekne vlny to je daco otrasne dakde rovne dakde sa vlni a take mno vlasy som uz mala zostrihane a teraz si ich chcem nechat narast tak radsej poradit nieco ine nejaky zabal abo daco take hehe ..no ja si ich praveze umyvam kazdy druhy den ale uz aj na ten druhy den vyzeraju hrozne ja uz neviem co stym

sissssa

ahoj, daj si na vlasky aspon raz do tyzdna, kym ich mas takto znicene masku, je naozaj vyborna> zmiesas do salky med, citronovu stavu, olivovy olej a vajicko a das si to na hlavu, najlespie aspon pol hodinu a viac, kludne aj celu noc, potom zmy samponom, vlasky ti to zregeneruje a vyzivy :) ak zehlis, tak si kup kvalitne pripravky na vlasky no najlepsie je nezehlit, nefenovat, nekulmovat vobec.... A ak pouzivas chem. farbu tak si kup v kadernictve bez amoniaku.. vlasky sa ti inak daju najlepsie dokopy z henny, ktora ti ich inac aj zafarbi :))