problém s pleťou :-( PORADTE my PLS

Príspevok v téme: problém s pleťou :-( PORADTE my PLS
LamKa

Ahojte :-) takže moja pleť robia sa my na nej vyrazky ale nieje to take hrozne od kedy som pouzivala nejake vodicky od kozneho ale my ostali flaky po nich ..no a moja plet je taka sucha ze sa my na nej robia supinky a vyzera to otrasne ked si dam make-up takze si predtym musim plet navlhcit a doslova jemne vysuchat z uterakom a nakremovat lebo inac sa toho neviem zbavit ..a este ze ked nanesiem make-up a sa zapudrujem tak to vyzera fayn lenze o par hodin sa my zacne plet lesknut a make-up sa my tak nepekne usadi a vyzera to hrozne :-( poradte my prosiim nieco a este my pls poradte nejaky dobry make-up na moj typ pleti a ku vsetkemu ju mam este aj velmy svetlu cize niejaky tmavy make-up nepripada do uvahy a este aj nejaky svetli puder lebo vzdy ako naschval neviem ziadny dobry zohnat dakujem :-)

drumka

od loreal ten mineral si kup fakt staci ti len ten bez make upu perfektne krije a po hodinach fakt hodinach super pohlad do zrkadla viem co hovorim mam ho je super nedam ho za nic!!
ja som vyskusala vsetky make upy od vichy po dior a nic vsetko hroza po hodinach ako leskly kapor som chodila
a ten mineral dostat aj v svetluckych otienoch