Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bojíte sa smrti?

mate59

smrti sa nebojím, tá musí byť, no bojím sa umierania.Radšej rýchla a bezbolestná smrť, napr. v spánku,ale človek si vyberať nemôže.

hanka9

Chcem zit

no smrti sa nebojim

P.s- preco sa smrti bat, ked je neodvratnou sucastou zivota ?

vsak aj smrt moze byt pokojna a krasna a potom predsa pokracujeme v "bozom dome"

tak coho sa bat ??

Jen si myslím

Je troufalé tvrdit, že bych se nebál, lidé jsou stateční tam kde nemají být. Já se obávám stáří, že mě zklame zdraví a je taky zbabělé, když člověk kterému o nic nejde si možné volby smrti udělá čin statečnosti.

tatl

maly pavuk mas pravdu bol to silny zazitok. co sa stalo,no myslela som si ze som nezranitelna.mrkni pod porazka v 25-tich.

sunie

smrti sa vobec nebojim,ale pomaleho a bolestneho umierania ano. videla som take nazivo u blizkeho cloveka a zanechalo to vo mne otrasny zazitok. nechcem sa tak isto trapit. smrt je vykupenie od vsetkych problemov, starosti, bolesti....potom nie je uz nic len svaty klud a pokoj.

vsevedka

Pomôžem si známym citátom:"Kto sa bojí smrti umiera každý deň."
Istý strach priznávam mám aj ja, ako zo všetkého nepoznaného, ale hlavne mám strach o svojich blízkych, aby sa im nič nestalo. Svoj život sa snažím žiť tak, aby som nič nemusela ľutovať a keby som mala možnosť prežiť ešte jeden život, aby som si mohla povedať, že by bol aspon v tých základných hodnotách taký istý, ako ten, ktorý teraz práve žijem. A nedá mi ešte pri tejto príležitosti spomnúť si na geniálneho Exuperiho, ktorý v jednej zo svojich kníh napísal, niečo v tom zmysle /sorry čítala som to dávno/, že by sme mali svojim blízkym prejaviť, povedať, že ich máme radi, pretože si vždy myslíme, že máme dosť času, ono ale niekedy môže byť už neskoro. Takže prejavujme lásku nielen na Valentína!

nebo

takze ja by som sa nebála, keby mam istotu, ze som v Bozej milosti a keby prijmem Jezisa pred smrtou, mozno len trochu, ze by ma cakal očistec. Dufam, ze nie peklo lebo vtedy sa smrti bojím. Peklo je strasné, bez nadeje a niet z neho návratu.