ma to vyznam?

Príspevok v téme: ma to vyznam?
leila

ahojte, mam taky problem, mozno je to len tym, ze som teraz strasne vytocena z mojho priatela...ale stalo sa toto..zajtra ideme do rumuska na taky mensi vylet...vsetky nakupy s jedlom nechal na mna...tak som vsetko kupila a doniesla k nim....a ked mi otvaral dvere tak povedal, ze panicka uz chodi bez toho aby sa vopred ozvala? no tak neskuocne ma nasral az no.....vraj to vravel iba zo srandy, ale mne to vtipne neprislo...a teraz odisiel prec niekam s kamaratom....normalne rozmyslam, ci ma vyznam s nim zostavat...alebo to vsetko robi to, ze som teraz taka nahnevana....ked volal s tym kamaratom, tak sa usmieval od ucha po ucho a na mna...ani ho nenapadne.....neviem, ci si uz namyslam neake kraviny alebo len prehanam.....hmmmmmmmm? aha, a aby som nezabudla, chodime spolu vyse styri roky, to len tak btw

leila

mne staci, ked mi nieco povie a rozmyslam nad tym cely den v praci...potom sa cuduje, ze nic nejem, som nervozna a chudnem.....tiez si pripadam jak neaka hysterka....ale co mam robit?????????

leila

neboj, je to len prechodne obdobie, ale budes to museit par mesiacov vydrzat tak ako ja.....ale strasne mesiace to boli...tak ako my sme spolu boli ale co mi to bolo platne, ked sme sedeli len vedla seba a nic...on jednoducho furt tukal do pc....a mne to slo na nervy...a ked som navrhla, aby sme sli napr do divadla, tak on nie, teraz nema cas na zabavu...no fakt uzasne......a este ma stve ze v poslednom case platim vsetko len ja......aj ked viem, ze predtym zase jplatil vsetko on....neak to vsetko na mna dolahlo......a najhorsia som tiez vzdy ja.....on za tie styri roky nebol nikdy ten zly....teda skoro nikdy, aby som mu nahodou nekrivdila......a este mi povedal v utorok, ze aky je dobry ku mne, ze si ho an inezasluzim...no hahaha, si asi myslel, ze sa royteciem....ani toto mi neprislo vtipne.....

sajfina

nechodíme s tým istým???aj môj podniká....akože ja viem,že máme kopec iných vecí na starosti,ale proste ma to dorazilo....chápeš,keď ho vidím,tak len krátko,bo keď príde k nám,už mu volá kolega a musí ísť...a stále nemá na nič iné čas a mňa to už poriadne štve....sme spolu vyše 5 rokov a tak dúfam,že je to len prechodné obdobie

leila

to je len take obdobie, ten moj tiez istu dobu len pracoval...aj ked sme boli u nich cez vikend, stale nieco vypzsoval, vyvolaval....takze sme ani nikam nechodili...a co robi priatel?lebo moj zacal popri svojej praci aj podnikat....takze ozaj nemal na nic cas, ani chut a tak to aj vyzeralo.....

sajfina

stále len jeho práca,práca a práca,už ani neviem ako vyzerá a dnes zabudol,že mam prist k nemu spat,akoze mile...

leila

jaaj, ani mi nehovor, vies len neviem, ci to je vsekto len tym, ye som strasne nasrata,alebo preco.....inak je strasne dobry, zlaty, vsetko....a co vyviedol ten tvoj?