sex v 16

nepoviem

nie lebo čípok sa behom tých 5-tich minút rozpustí čiže partnerovi nebude prekážať :) ešte sa môže stať že budete mať nan alergickú reakciu alebo vás bude štípať aj teba aj partnera, nás mierne štípalo pri prvom použití, potom už nie .. :)

airiana

no este by som sa rada opytala, mozno to bude blba otazka ale nevadi :) ked si dam teda ten cipok dnu tak pri tom styku cipok neprekaza vniknutiu partnera co najhlbsie, teda ci nezavadzia? snad ste pochopili ako je to myslene :D

niekto

moze to pouzivat kazda zena je jedno ci diabeticka ci mlada alebo zrela :)
a mozu sa pouzivat nezavysle od cyklu

su dostat bez receptu za nejakych 270 alebo tak nejak na 10 pouziti
krem je lacnejsi a na viac pouziti

ako?

No to ma urcitu logiku. Radsej dve ochrany , ako babo. Z toho by ja som cvokla, tiez si ho este neplanujem, ufff. A lepsie ako potrat. Prepac za blbu otakzu, mozno to tu niekde je, ale ten pharmatex krem, alebo cipky, su volne dostupne v lekarni, alebo mi to vypise gynekolog? Mozu sa pouzivat neobmedzene dlho a hocikedy behom dna a tak?

niekto

kondom ma strasne malu ucinost p.i je
2-20% alebo tak nejak
vzdy kombinujem pharmatex este z niecim
ja si nemozem dovolit babo lebo by mi to rozhasilo zivot a frajerke tiez
i ked sam o sebe by mal byt dost ucinny
a potrat ani nic podobne neprichadza do uvahi

nepoviem : tak otazky typu ze ako je to z vytekanim a ucinostou
nakolko je mozna hyginena pred sexom (mydlo)
a pod ...
akurat si neviem na nic dalse spomenut ale je toho dost

ako?

Nepoviem a Niekto, takze vy vlastne s tymi cipkami pouzivate aj kondom? A to preco vlastne? To vam potom nestaci radsej uz iba kondom? Nechapem :-D

nepoviem

a jaké ? .. nože povedz aj mne :P ..
a počúúúj, vy ste skúšali už aj krém ? nám sa akosik nekce, príde mi to brutálne nepraktické :P