90 - 60 - 90?

dilmah

No to je čosi strašnéééé :O mala by si s tým niečo robiť! V prvom rade by si mala začať s hlavou, tam ti ale cvičenia nepomožu, ale pomože ti jeden človek - psychiater....skús začať tam ... prajem príjemnú terapiu

Meredith

Vy si asi vôbec neuvedomujete, že každá nemôžete mať 90-60-90.Je mi vás úprimne ľúto.Myslím si,že niekto mi tu určite napíše ,,choď sa ventilovať inde...ale úprimne keď sa nato pozrie niekto nezainteresovaný tak mu dôjde,že ste všetky na hlavu a posadnuté....A jediné,ktoré si tu riešia komplexy ste vy...ó bože ja mám namiesto 90-60-90 miery 97-73-93 napríklad....bože čistý komplex.A trochu útechy nemyslím si,že pozeráte miss,ale keď tam hovoria ich miery skoro žiadna z nich nemá 90-60-90 a predsa môže vyhrať aj t-chápete?...A keď máte napríklad 165 cm a ani to nemôže vyzerať pekne a nikto nebude do celkového dojmu z vás pozerať na to či máte 90-60-90......

jajka001_

to sa mi zda dost nezmyselne take pocitanie lebo ja som mala zadok 89 cm takze by som mala mat pas 58cm ale mala som 63cm a ver tomu ze menej by som nedala lebo som proste tak stavana, to by som musela prestat jest :) boze centimeter hore dolu :)

Excita

Miery 90-60-90 vyzeraju fajn pri vyske 170cm a viac.
Mat 90 cm boky pri vyske napr. 165 a menej je podla mna prilis vela.
Nie su to ale vseobecne univerzalne miery, na vasom mieste by som sa riadila pomerom pasu k bokom. Pas by mal predstavovat cca 65% z obvodu bokov, ak ma postava vyzerat sumerne a sexy zensky.. cize ak mate napr. boky 96 cm, 65% z 96 je 62,4cm. Jednoducha matematika. :-)

Moničkaaa

Ja mám miery 90-70-102...som ako J.Lo..=D
Ale začalo som chudnúť..len dúfam, že s tých pŕs to dole nepôjde..hlavne z toho pasu..na môj zadok som pyšná..=DD

gadgetka

Svihadlo ti vyformuje lytka ... len pozor, najskor ti prieru, lebo pod tukom sa bude budovat svalova hmota, ale ked pridas este nejake ine cvicenie ( dobre su napr. sprnty ci to plavanie), tak sa tuk odbura a zostanu pekne tvarovane klytkove kopceky ... ALE! Trva to dlho, lebo lytko je sval, ktory sa formuje najtazsie - denne ho pouzivame, preto je zvyknuty na fyzick zataz ... vysledky cakaj nie po dnoch, ale tyzdnoch az mesiacoch ...

mia 90

no ja mam ten problem ze su skôr tukove, ale hlavne jedna noha, kedze sice uz pred dvoma rokmi som ju mala zlomenu a mala som ju v sadre az tri mesiace tak od vtedy mam hlavne to lave lytko take no take:-D ale uz to je super oproti tomu co mi dali dole sadru, a tu druhu nohu zase co som nemala zlomenu tak na tej som vzdy skakala ked som mala sadru tak tu mam tvrdu,takze na jednej cizme mam problem zapnut a na druhej mi to loga, a to su uz dva roky a este sa mi to neupravilo...a take skakanie na svihadle??

gadgetka

Mia ... Ak mas lytka silne, lebo su svalnate, tak je to genetika a tam neviem, ci sa nieco da ... Ak su obalene tukom, tak je dobre plavanie - to celkovo upravuje lytka a clenky ... Ja ma skor opacny problem - trapim sa, cvicim, aby som ich nestratila uplne ..:-)