asi na mna ziarli jeho frajerka

Príspevok v téme: asi na mna ziarli jeho frajerka
tatina

Mala som kamarata, podotykam, iba kamarata, s ktorym som si niekedy slovne zaflirtovala, ked nikoho nemal. Vedela som aj o tom, ze mal viac frajeriek naraz, ale nikdy som ziadnej o tej druhej nepovedala. Myslim si, ze to nebola moja vec, ze riesit si mal on. Teraz ma frajerku a od flirtovania sme upustili. Ibaze sa mi zda, ze na mna jeho frajerka ziarli. Povedzme, ze sa rozpravam s nim a este s nejakymi ludmi a ona hned vbehne ku nam, ze o com sa rozpravame a vsetkych si nas prezera, hlavne zeny. Ja viem, ze bol suknickar, ale odkial by to vedela ona? Zeby jej to niekto povedal? Moze sa vobec suknickar zmenit? Lebo teraz to vyzera, ze nebeha za inymi, ze je iba s nou. Ako sa mam k nej spravat, aby na mna neziarlila? Da sa to vobec nejako? Dakujem.

machulka006

tatina - ozvi sa mi na mail... mám s toutou témou bohatéééééééééé skúsenosti... až moc bohaté :D
cameron16@azet.sk

nikica

ja sa jej ani necudujem ze ziarli... moj priatel s ktorym sme uz dlho spolu mal predomnou vela bab a nebolo mi treba aby mi to niekto povedal pretoze mam oci...a ked ziarli tak asi vidi ze
"nieco" medzi vami je alebo bolo aj ked \"len\" slovne.. ja som s mojim priatelom bola tiez \"len\" kamoska a jeho baby na mna ziarlili a nakoniec sme sa dali dokopy..je to vzajomne nas najdlhsi vztah:)

galilea

jasne da sa to,rob sa akoze nic a normalne sa snou bav tak ze jej das nenapadne najavo - slovne ze on je len tvoj kamarat ,