Cervene flaky na dekolte

lekar69

Cervene flaky na dekolte a na krku su z nedostaku kyslika. Je to caste napr. po orgazme u ludi, ktori zadrziavaju dych (je to bezne, ani si toho nemusia byt vedomi). Takisto pri piti alkoholu v uzavretej teplej miestnosti. Odporucam ochladit sa, ist na cerstvy vzduch sa vydychat.. Alergia na alkohol je somarina - to by ste mali flaky po kazdom pohariku vzdy.

481doda481

Zdravim... Akoze vidim ze nie som sama. Pretoze mam taly problem ako vy!!!! Ludia sa na mna divaju a nonstop pytaju ze co to mam co nejdem k doktorovi.. Neviete co na to ppmaha??? Mne sa to hlavne stava aj po tom ze som napr v praci tam je trosku zimsie v hale a ked pridem ma prestavku do kantiny tak zacne sa mi tak krk cervenat a hlavne aj tvar ohranicene cervene flaky.... Uz mi to lezie na nervy lebo pred cervenymi flakmi pride na mna taka horucava ze az az .... Fakt ludia pomozte mi prosiiiiim

Lenka56

Najviac su fľaky vidno u ľudi s bledšou pokožkou. V lete ked som opalena nie su vidno ale v zime ked som v strese mam tento problem tiež

jozefinka

no tento problem mam aj ja. zeby fakt nedostatok kyslika? je pravda, že sa mi ťažšie dycha.najma teraz ked bolo horuce leto a suchy vzduch.

kvakaaa

viete co..mam 21 rokov a uz som z tohonanervy...mavam to povacsine v zime...ale tento rok som to mala aj v lete....spravia sa mi ohraniceny flaky na tvari,krku a dekolte...mavam aj napr jedno ucho cervene a druhe v pohode.....ja uz neviem kam s tym mam ist...pijavam pivo,v zime to mavam aj z neho....mavam to ale z nicoho nic..len tak som niekde zrazu mam naval tepla a uz je to tam....bola somu endokrynologicky,,povedala ze stitnu mam v poriadku ale o tom pochybujem..ja si myslim ze to ma s tym vela docinenia...mavam to ked je nieke viac ludi...ale je to hrozne....povedzet mi co s tym...kazdy rok je to horsie a horsie...urcite to ma nieco s psychikou...ale je to otrasne....ako ked namna kukaju jak na somara ze co to mam ked mam z nicoho nicchorobne cervene(kolkokrat az bordovo fialove)flaky na sebe...jaaaaaaaajha

Katka251

ja mam presne taky isty problem. cervene flaky na dekolte. alkohol nepijem takmer vobec, takze nie je to urcite z toho. ako to uz bolo napisane, je to zo stresu alebo ked mam navaly tepla. nejak to uz neriesim a zvykla som si na to. tak ci tak to o chvilu prejde. a mam tmavohnede vlasy, trosku svetlejsiu pokozku, ale nic extra svetle. takze to nemusi byt ani kvoli tomu ze blondinky maju citlivejsiu pokozku. ludia maju na svete vacsie problemy, takze to uz neriesim :-)