Cervene flaky na dekolte

micicici

baby tie flaky o ktorych hovorite su bezny prejav stresu, tremy. je to bezne. nam to ucitelka na psychologii predviedla nazorne, vyvolala dievca s vystrihom na odpoved a povedala nech pozorujme ako sa jej robia flaky a oni sa fakt urobili :) sme sa nasmiali :)

suzzy

Aj mne sa urobia take červené flaky, niekedy až na krk. A nemôže nosiť trička s väčším výstrihom, preto mam všetko iba s gulatým výstrihom po skoro po krk. Niekde som čítala, že je to u takých citlivých ľudí, čo sa hambia. Aj ja to mam väčšinou, keď sa rozprávam s niekym, alebo mam pred tým človekom trému. A pritom v tvári nie som červena.
Najhoršie je, že ani neviem, že sa mi to spravilo. No čo si potom ten človek môže o mne myslieť :)
Asi sa treba nejako ovládať.

kikuus

kubka no presne , niesi nahodou blondinka?videla som este jednu babu co sa jej to robilo a tiez bola blond jaa newiem ci to nie je tym ze mame nejaku citlivu plet alebo co uz neviem ale je to des

kubka1

kikuus, no presne. okrem červenania mám aj tento problém. Vobec neviem prečo.Alergiu na alkohol chapem, ale pri nervozite a to nehovorím pri prezentaci....to musim byť zahalená po uši ako mníška, lebo aj krk mam cervený.