Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

VŠIIII

Príspevok v téme: VŠIIII
lienka123

ahojte ludia, potrebujem poradit co je dobre proti všiam, totiz pracujem ako aupair a deti tu chytili vši (epidemia v škole), uz sme vyskusali dva pripravky, každy den vyčesavame ale uz to trva zo dva tyzdne a každy den ich maju, ja som to zatial este nechytila ale aj tak. neviem ci to kazdy den prinasaju odznova zo skoly alebo proste ich nevycesem vsetky.

femka

Ahoj....vší zabiješ zabalom ale ide hlavne o to že hnidy zostavaju a liahnu sa dalšie vši potom...na to je najlepšie po zabale a umrtvení zivych vší potom vlasky vyžehliť žehličkou na vlasy -nastav čo najvyššiu teplotu...

janulqa

difusil - dostat v lekarni, vlasova kura, dost smrdi ale vraj pomaha. alebo na prevenciu som pocula ze farbene vlasy nie su lakave pre vsi :)

lienka123

no to by som mohla vyskusat, nastastie teraz budu mat dva tyzdne prazdnin tak snad sa ta epidemia ukludni. totiz niektorym rodicom je to asi jedno a vobec nerobia ziadne opatrenia, minule prenocovala u nas malej kamaratka a ked sme jej umyvali vlasy tak tam mala taku vsu ak polka nechtu na malicku, strasneeee.

galilea

ja som pocula ze dobra je alpa naliat na hlavu a zakryt to igelitovou taskou na nejaky cas a potom riadne umyt samponom oni by mali vydochnut s tej alpy len pozor na oci