HENNA-na farbené vlasy??

Daniela891

Ahoj.Ja aj sestra sme sa farbili s henou asi pol roka.Vysledok su uplne zoschnute vlasy.Takze sme s tym prestali a dalsieho pol roka sa nefarbili vobec.Teraz sme presli na kozmetiku indicku ..radico..je to vsetko prirodne a na baze byliniek.Vlasy po prvom farbeni boli bez zmeny po druhom uz bol vidiet rozdiel maju krasne odtiene...Kupili sme farby cez www.radico.sk

tyrusqa

no takto,svoju farbu mam taku strednehnedu-popolavu.a vlasy mam farbene na tmavo hnedu,teda mne tak chytila,inac to bol svetlejsie- hnedy odtien.

Lucinka33

Tmavohnedu v DM nemaju, ja som skusala hnedu, teraz som zmiesala hnedu a ciernou. A aj gastanovu som raz skusala.

Lucinka33

Ked mas tmave vlasy, tak to do rysava nechyta, mozno len nejaky odlesk, ale to je celkom pekne. Jedine na tie sediny to tak moze chytat, ale skor to nechyti vobec, az po opakovanom pouziti. Mozno ina kvalitnejsia henna by prekryla sediny.

tyrusqa

vdaka lucinka33,no skoda,som sa tesila,ze vyskusam,ale ak nechyta a neprekryje sediny..a chyta do rysava tak to vobec nie,ja chcem hnedu ale taku popolavu.

Lucinka33

ahoj, ja mam tiez tmavohnede vlasy, ale nie su farbene a velmi mi to nechyta, iba taky iny ton farby. Na ozivenie je to dobre. Myslim, ze ti to skor nechyti, ale ved skus. Aspon sa ti zregeneruju. A sedinky mi tiez neprekryva (ta z DM), trocha ich ale natonuje do rysava :)