Psychiatricke odd. v Nitre

evcca

som fyzioterapeut, s tym notebookom neviem,ak pojdes hore, tak asi nie, na oddeleni take veci nepovoluju, ale na sanatornom by to neprekazalo. vsetko zavisi od toho aky je tvoj stav.

cokoladka898

ahoj evca a aky je tam rezim? si sestricka? ja studujem zachranarstvo a mam prednasky v areali nemocnice myslis ze by som mohla dostat na ne priepustku? a mozem si tam zobrat notebook aby mi tam cas rychlejsie ubiehal pozeranim filmov trebars? budem tam mat aj psychoterapie alebo sa bude so mnou rozpravat nejaky psycholog? A co sa tyka toho ECT ja som uz jedno absolvovala ale v zaluzi a oni povedali ze keby bolo potrebne ze hej ale v nitre lebo mali problemy ma rozdychat. Napis nieco nech sa tam az tak nebojim ist.

adka 2001

Cokoladka tak som sa spytala kamaratky .Von ta nepustia a na priepustku po dvoch tyzdnoch.A tie soky to ti tvoja psychiatricka odporucila?Lebo kamaratka povedala ze este ta musi primar vysetrit a on o tom rozhoduje.A soky to je liecba v spanku to ta uspia a ked vstanes ani nebudes vediet ze si volaco dostala.Ale tu ti pise EVCCA ona ti o tom urcite viac povie ,ale aj tak drzim ti palceky a potom sa mi ozvi ked sa vratis.

adka 2001

Vies co moja o rezime ja toho neviem vela lebo mamina uz tam bola dost davno ,ale so suhlasom doktora urcite budes moct chodit na prednasky ,lebo oni su radi ze sa neopustas asnazis sa z toho dostat.No uvidis ako sa budes po sokoch citit to uz oni ti povedia tam ste neni zavrete mozte chodit po izbach rozpravat sa z pacientkami.Moja kamaratka robi na psych.,ale u detoch to je hned vedla tak zajtra sa jej povypytujem ako to je tam presne a potom ti napisem.

cokoladka898

kazdy den to je super, myslis ze by som mohla chodit aj na nejake prednasky ktore mam v areali nemocnice?nevies ten rezim nejakY?ze co a ako kedy?nech sa mam na co pripravit...a fakt tam su vsetci super?lebo to je dolezite vediet.

brieta

tie elektrosoky sa davaju akym sposobom a preco? som zvedava,velmi ma to zaujima.cokoladka sladka,dobre sa tam mavaj,drz sa a potom napis ako bolo a ci pomohlo.