Psychiatricke odd. v Nitre

adka 2001

Vies co moja do arealu mozes ist ,ale von urcite nie.A tie soky kamoska dostala 2.Ale bude dobre a ty si z Nitry?

cokoladka898

ja tam idem hlavne kvoli tym sokom tak dufam ze po nich bude fajn. a kolko ich musim dostat?
A s rezimom je to ako? Mozem chodit po areali nemocnice v pohode kedy chcem?teda okrem vizity a case jedla a podobne. mam tam totiz skolu a nejake prednasky by som si tam mohla odsediet...lepsie ako sediet niekde a rozmyslat nad neviem cim.

adka 2001

Cokoladka tych elektrosokov sa neboj ono to pomaha ,moja znama pbola na tom velmi zle ona uz mala halucinacie.Tak dostala soky pobudla 3 tyzdne na psych. a teraz by si sa cudovala pracuje v tescu a je plna energie .

adka 2001

Cokoladka pustaju domov cez vikend ,ale tusim az po 3-tyzdnoch.Ale von do arealu nemocnice mozes choditci si kupit jest ,alebo casopis.Mamina tam bola 2x po 6 tyzdnov ale dolezite je ze sa z toho dostala a uz davno zabudla ze tam kedysi bola drzim ti palceky moja.

xana

Na tomto oddelení sú zlatí všetci doktori a sestričky.Taký personál sa už tak ľahko nevidí. Držím palce.

cokoladka898

katka ano pamatam si...zial stav sa mi skor zhorsuje ako zlepsuje tak mi dnes pani doktorka odporucila to tak v pondelok nastupujem, mam z toho aj strach. mala by som podstupit aj elektroskoy tak dufam ze pomozu.

cokoladka898

ahojte vsetci, velmi ste ma potesili ze ste mi napisali....adka neviem aky je tam rezim a ci pustaju na priepustky a ako casto?takze ak spravne chapem cim vyssie tym horsie asi ze...dufam ze ma bude mat ta pani doktorka...

travolta

neviem,ale v kazdom pripade ti zelam skore uzdravenie,ci zlepsenie tvojho stavu.drzim palce a nech ta coskoro z toho cvokhouse pustia