menštruačné bolesti

Príspevok v téme: menštruačné bolesti
jajuska1185

ahojte, mám strašne silné bolesti pri menštruácii, a ked vravím strašne tak to tím myslím. Inak mám ževraj vysoký prah bolesti:D(to mi povedala zubarka ked mi trhala zub bez inekcie a ja som to ani nejak necitila:D)... poradte prosim co vam pomaha, mne trochu pomoze jedine caj, ine veci ako termofor, a podobne mi nepomahaju vobec. panadol femina uz tiez nie. Niekedy sa to fakt neda vydrzat...

vsomv

wwwwww, tak to je super! vies, ja mam tiez strasne strasne menstr. bolesti, uplne silne. no a tiez som skusala uz hadam vsetko - nic mi nepomohlo. ani panadol femina. a potom som sa dopocula o algifen kvapkach, ale vraj su nejake dost skodlive. tak take velmi nerada. ale ak tieto nie su, tak je to fajn.

wwwwww

vsomv kdeze, inak by som to nebrala, beriem ich asi 4 pocas menzes. Je to urcene prave aj na menstruacne bolesti. Ucinna latka je diklofenak. Ja som skusala Ibuprofen, Ketokonazol, No-Spa, vsetky dostupne nesteroidne protizapalove propravky a vsetko mi ucinkovalo len rok alebo menej. Tu najdes viac info: www.nobelplus.sk
Predpisuje to lekar - vseobecny alebo gyndak.

wwww

Skus Ibuprofen, 4 tabletky po 200 mg. Velmi dobre su prasky Flector EP Rapid. Odporucal mi ich jeden gynekolog, velmi ucinne, uzivam ich uz roky, tiez mam bolestivy menzes, to jedine mi pomaha.