Kokosový olej

katuša

dakujem megi, aj ja som to tak do copu robila zatial, len na suché, ale rozhodne vyskúšam. dnes som si ním natrela telo a nevychádzam z úžasu, všetky telové mlieka možem vyhodiť :D pre mna je to normálne zázrak, suché miesta na ktoré mi nič nezaberalo mám hydratované ako nikdy. každému jednoznačne odporúčam!!!

megi118

mne olej dobre robí,práve na mokré vlasy,vtedy vyzerajú prirodzene,mám ich potom pekne vlnité-až som prekvapená ako zdravo vyzerajú.Daj si male množstvo do dlane,asi malú lyžičku a votri do vlasov.Ja si ich dávam tak,že spojím vlasy akože do copu,a tie vlasy prejdem dlanami,aby pekne vsiakli-vyskúšaj,ja som z toho nadšená.

katuša

ahojte, tiež som si kúpila kokosák z dm, nakolko ho tu naozaj ospevujete. použila som ho zatial len dva x, na hodinku som si ním pred zmytím vlasov potrela vlasy a je naozaj fajn :)

Používate ho aj na umyté vlasy? bojím sa, či nebudem mať vlasy velmi mastné. Alebo aj namiesto prípravkov na žehlenie vlasov a pod.?

fazula gula

ja som si ho kupila v shopping palaci v BA 500ml za 4,65 nevonia lebo je cisteny parou ale to mi nevadi ja som ho chcela hlavne koli vlasom a pokozke lebo ma na ne blahodarne ucinky...opalovala som sa a potom som sa s nim natrela pokozke to ako vidim velmi prospelo lebo sa nesusi a uz ma ani nesvrbi chrbat co som sa pred tyzdnom spalila...

MetallicA

no ved to, lebo ja som trošku mávala zle s pokožkou a tak voňavky bojím sa dakedy a horzne sa mi páči taká kokosová vôňa, už rok vlastne som si to chcela kúpiť :)) hkavne v lete je to krásne ked tak voniaš kokosom.

Leonka77

vonia tak jemne, mne osobne to vyhovuje a je po nom krasne jemna pokozka :) a navyse v nom nie je ziadna chemia co je skvele

MetallicA

takže vidím že ste spokojné s tým olejom, a aj to vonia pekne na pokožke dlhšiu dobu? Ja by som ho užlen kvôli tomu chcela, v ive rocheir som videla toaletnú vodu alebo dezodorant tú vodičku kokosovú krásne to vonia ale preferovala by som ten olej ked to tak dobre robí

darkmother

caute, som si kupila v bioobchode nejaky za 10e panensky 360ml. krasne voni a som s nim spokojna, pouzivam ho na plet. 2x som ho pouzila na varenie, ale vazne je lepsi do sladkych jedal namiesto masla. mne sa zda, ze ho je citit v slanom a trocha mi to vadi. nevylucujem ale, ze som len paranoidna a ze ho citim lebo o nom viem - a kto nevie ten si nevsimne :)