Kokosový olej

Leonka77

lenca, stoji 7 eur aj dake drobne,ja som ho kupila vcera v poluse. ma 300ml a je v sklenenom pohari s bielym vrchnakom. treba sa popozerat dole, byva zasity :D

Leonka77

lenca, stoji 7 eur aj dake drobne,ja som ho kupila vcera v poluse. ma 300ml a je v sklenenom pohari s bielym vrchnakom. treba sa popozerat dole, byva zasity :D

Leonka77

lenca, stoji 7 eur aj dake drobne,ja som ho kupila vcera v poluse. ma 300ml a je v sklenenom pohari s bielym vrchnakom. treba sa popozerat dole, byva zasity :D

Leonka77

lenca, stoji 7 eur aj dake drobne,ja som ho kupila vcera v poluse. ma 300ml a je v sklenenom pohari s bielym vrchnakom. treba sa popozerat dole, byva zasity :D

Leonka77

ahojte,tiez som si kupila ten kokosovy z dm, je skvely uz ho za nijake telove mlieko nevymenim :) a vraj je dobry aj na vlasy ma s tym niekto skusenosti?

darkmother

ja som sa dnes docitala ze obsahuje volaku latku ktora posobi proti kandidoze a jedobry pri redukcnych dietach lebo zvysuje bazalny metabolizmus a je zdravy. dnes ho niekde ulovim.. no som silno zvedava ;)

rew

2bodka> podla mna to nie je len tou umelou aromou v telovom mlieku ktore si mala, olej z DM vonia menej intenzivne ako niektore ine kokosove oleje ;) (coz mne osobne celkom vyhovuje :))