pridem sem vzdy, ked som smutna z mojho vztahu

ksl

Tak to je úplne super,keď sa problém medzi dvoma ešte preberá kdekým...To už býva väčšinou z komára dinosaurus,nieže somár...

moniqa87

no aspon nieco, aj ked po dni plnom stresu... nie je mi do spevu...

no a hlavne ma na tom vsetkom stve, ze ja sa trapim jak blbec a on sa potom tvari akoby sa skoro nic nestalo....
proste jeho tak lahko nieco nevyvedie z miery a tak ani nechape, ked ja nieco take silnejsie prezivam...

vidno, ze su ti chlapi z marsu

ksl

Vieš,ale on nikdy nebol na romantiku...Ja som to celé roky prehliadala,ale teraz keď sú deti,už to človeka prinúti otvoriť oči.Ja som typ človeka,ktorý by to predtým riešil čistým rezom,ale práveže tých detí mojich je mi ľúto...Neuveriteľne ma vytáča,že oni nemajú právo vyrastať s otcom,alebo čo? Ty a to som skúsila všetko,dokolečka dokola som mu to vysvetlovala,že ako sa cítim,čo od neho čakám a pod. Skúšala som plakať,prosiť,urážať sa,ale nič na neho neplatí...Vieš ani neviem,čo sa stalo tebe a čo ti povedal,ale normálne si už netrúfam niečo niekomu radiť,ako som sa ja pomýlila,tak to teda ozaj...

gret

baby, to je nas naozaj tolko? My si to naozaj nezasluzime, mali by sme sa radovat...

moniqa, je mi to luto, ten tvoj si asi uvedomil, ze ta ma rad...

moniqa87

no pridam sa, ja som si tiez dnes z toho mojho poplakala...
nedavno prisiel o pracu a co s atejto temy tyka, tak len malokedy to neskonci hadkou v poslednej dobe sa uz dalo celkom ok, kym sa do tej temy nezamotal niekto treti z mojej rodiny, rano sme sa pohadali a normalne spolu nekomunikujeme doteraz, len mi poslal sms, ze ma lubi a tot vsjo...
veru nemam dobre vyhliadky na valentina ani ja a najhorsie, ze sa to bude vsade omielat....

gret

hm, to je pravda, zalezi aj zrejme od toho, co je clovek schopny obetovat. Zivot je len jeden a treba si ho spravit peknym...musime byt predsa aj my niekedy stastne, do kelu

ksl

Keď to je asi normálne jedno.Či je človek sám,alebo s niekým ,vždy je to hrozne ťažké...Asi záleží na tom,čo si človek o sebe myslí, nakoľko sa má rád a čo je schopný všetko vydržať