pridem sem vzdy, ked som smutna z mojho vztahu

gret

ksl, verim ze to mas tazke. Je mi z toho vlastne z tych chlapov smutno. Asi mu je pri mamke dobre a nedochadza mu, ze by ste mohli byt spolu stastni. Chudatka deticky...neboj, minimalne ja som tu a budem rada ak ta podporim

ksl

Milá Monika,ja som na tom presne ako ty.Lenže ja som spravila tú brutálnu chybu,že som si takého chlapa vzala a teraz sa mi to vypomstilo...Včera mi počas telefonátu zaspal...Ty kokos,moja životná láska,ktorá je teraz odo mňa ďaleko si pokojne zachrní...No a tak som mu dnes mala v pláne nedvíhať telefón...Volal mi raz...Odvtedy nič,ani sms a na Valentína môžem zabudnúť...A ani by mi nič extrémne nepovedal,presne tak by reagoval ako tvoj priateľ...

gret

monika, chlapi vedia byt naozaj niekedy velmi kruti, aj ten moj mi dnes povedal take veci, ze som z toho dost dlho plakala...:(... niekedy rozmyslam ci sa radsej nebudem trapit radsej len kvoli tomu ze som sama ako by som sa mala trapit ze som s niekym...

ksl

Gret,je to ešte horšie - ja som vydatá a mám 2 deti malé... On vzal prácu pred 3 mesiacmi v inom meste,kde je pri mamke a za celý ten čas nebol schopný sa matky opýtať,či nemôžme bývať spolu u nej.Máme finančné problémy a ona má rodinný dom....Odkedy odišiel,sa ukázalo,že ja ho milujem ale on asi nie až tak ako ja jeho. Je mi z neho zle. Po rokoch som si uvedomila,že je strašný slaboch,len som to nikdy nechcela vidieť...Keby sme len spolu žili,tak má kufre zbalené už dávno...Ja len teraz riešim to,či je lepšie sa od neho odpútať a ostať s deťmi sama,alebo to nechať tak,citovo živoriť,ale aspoň deti budú mať svojho otca.Otec nie je zlý.Nikdy predtým som na fóra nechodila,dokonca ani internet.Ale deti bole choré a ja sama,zúfalá,hľadala som niečo o tých baciloch čo mali a vtedy som našla túto stránku a vieš čo? Pomáha mi prežiť...

monika.

tak ja som dne nemohla byť s mojím priateľom a ani zajtra, tak som mu zavolala, že zajtra je valentín a som mu povedala, ho ľúbim a že mi na ňom záleží. a on povedal, že dobre dakujem že si zavolala. ani to mi nepovedal, že aj ja teba, alebo som na tom podobne. nič. viem,že nie je romantický, ale ani slovo nepovedať je kruté. sme spolu dva a pol roka. ja ho ľúbim stále rovnako, ale z jeho strany to vyzerá akoby bol so mnou len z povinnosti. tak som si poplakala a prišla na toto fórum. a tu jedna téma ako svorená pre mňa. tak aspoň viem, že nie som v tento deň a túto hodinu sama a smutná.

gret

mati aj ine baby, kludne mi tu napiste, to nam urcite pomoze, budem sa snazit aby sme si aspon pomocou tohto fora mierne pomohli

mataaaaaa

pridavam sa, je len strasne malo chlapov na svete s ktorym je mozne mat idealny vztah, ani ten moj bohuzial nie, preto budem hladat dalej pokial nenajdem toho spravneho...

ksl

Ja sem chodím len preto,že som nešťastná zo svojho vzťahu a toto fórum mi zamestnáva mozog a tak nemám čas myslieť na to,že môj vzťah stroskotal...