Šok: Má 13 rokov a už je otcom!

moniqa87

ale zasa tym co som napisala sa nezastavam toho 13 rocneho sopliaka ani jeho rodicov, nepoznam ich rodinu a tak to nemozem nijako posudit... prispevkami som chcela len povedat, ze to aka je dnesna mladez nemusi byt zasadne len chyba rodicov...
ja na mieste jeho rodicov, keby som sa to dozvedela, tak by som ho asi zdrala rovno z koze, ale nie je to moj problem, tak neriesim a ak sa budem pohorsovat mi to tiez dalej nepomoze...

moniqa87

laco, my sme sa tu uz bavili dost vo vseobecnosti...
a nevarv mi, ze aj na 6 rocne dieta maju vplyv len rodicia...
ludska psychika je velmi zlozita na to aby sme to mohli tak jednoducho kategorizovat, napr., ze ak ma dieta do 14 rokov tak su za jeho chovanie zodpovedni len rodicia a od 14 uz nie...?
psychika nie je stroj a nefunguje u kazdeho rovnako, preto sa vravi, ze kazdy je unikat...

laco

moniqa87,tak potom sa Ta chcem spýtať, či podla Teba do 13 roku vychováva deti ulica, alebo rodičia?? Podľa mna, su to rodičia? Ale Teba si potom ulica?

moniqa87

miska31, ked som si precitala tvoj posledny prispevok, tak sa mi hned vybavilo male tvrdohlave dievcatko co si dupne nohou aby malo posledne slovo...
to fakt nemozes zniest fakt, ze zivot a ludska osobnost je omnoho komlikovanejsia a posobi na nu nespocetne mnozstvo faktorov?

niekto

sak prave a tej babe asi tiez
ja som mal prehlad uz v siedmich rokoch
a nemyslim si ze mi to ublizilo
urcite lepsie ako ked sa to dozvie decko na ulici ...