Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gynekolog - Spisska Nova Ves

menfis

Nevie niekto koľko rokov ma doktor Pokrievka praxe? Kde má ambulanciu? Potrebujem sa k nemu objednať? Ešte som o ňom nikdy nepočula.

tibike811

takže päť menovaných pánov má prsty vo všetkých obyvateľkách okresného mesta a veľkej časti okresu :-D

shirley 23

Ja chodim ku Okalimu a som nad mieru spokojna je velmi prijemny a da sa s nim o vsetkom porozpravat pomoze vo vsetkom

saskia88

ahoj, najlepší je podľa mňa Okály, je milý a stále pomôže so všetkým...chodím k nemu už 4 roky a je super...neoľutuješ...

koralika

tak ja som bola nakoniec u Okaliho,som cakala,ze to bude strasne,ale nakoniec to bolo v pohode,kazdy zbytocne zvelicuje,on sa so mnou aj porozpraval,takze v pohode...ale tak o pol roka sa stahujeme do smizian,tak asi prestupim ku Osifovi co tam je..

nfvbxbv

Ja chodim ku Kernovi. Sestrička prijemna, on toho veľa nenarozpráva ale pokiaľ sa ho budeš pýtať na všetko odpovie ( takže treba sa pýtať na každý detail, hlavne pokiaľ ideš tam prvý krát. Zatial so s ním spokojna a je to moj prvý Dr. Som u neho cca 15 rokov.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.