podvadza ma?

Príspevok v téme: podvadza ma?
espreso

ahojte. rada by som vedela vas nazor. mam priatela asi 3 roky, ja mam teraz 24, on je o 2 roky starsi, planujeme stavat dom, raz sa zobrat. No stala sa jedna a vec, a to ze v poslednej dobe zacal chodit na tu uzasnu stranku "pokec" a povedal mi, ze si tam pise s kamosmi a tak. No ja som tam raz mala taky nick a nedavno som mu z neho napisala a chytil sa v podstate okamzite. tej osobee hovori vsetkymi prezyvkami ako aj mne, je z nej uplne uneseny, poslala som mu aj nejake fotky co som si z netu stiahla, povedal jej ze je slobodny, ze dom planuje stavat ale sam, mna tam vobec nijako nespomina, chce sa s nou co najskor stretnut, to chcem aj spravit aby si dohodli nejake rande a nech caka. ja chapem, ze len nejake pisanie a odreagovanie sa mozno aj pisanim si s niekym cudzim, mozno nejaky flirtik k tomu, ze to neni zle, ale on to tam az moc prehana. co si o tom myslite?

amorea

jednoznacne mu povedat odrazu zrusit pokec, uz nie je decko aby tam chatoval...ja som mala tiez podobny problem v tom ze sme sa kvôli tomu hadali stale...jedneho dna sme si obaja zrusili pokec a sme stastnejsi...pritlac ho je to trapne ten pokec cely...vazne...

adoden

Ber v uvahu ze ten uzasny pokec co sa tyka real stretnutia tvojho nastavajuceho a moznou dokonalou je 95% len namotavanie. Ale ak by naozaj v tych zvysnych percentach na stretko prisla ako chlapi povedia "super jeba", teda taka ktora ho ocari, skoro na isto by ta podviedol. Je to ako adrenalin...Kazdy je vsak iny a je to vec nazoru.ahoj