antika a kramy

karkuuulka

ale ja om nevysadila ked mi skoncili kramy.ja zobrala prvu tabletku v prvy den kramov a na druhy den som uz nemala kramy.a doteraz nemam...

CMu_Q

karkulka - ty musis dobrat cely jedenj blister tabletiek t.j. spravidla 21 (ak mas takuto antiku) a nie po kramoch vysadit ! ! ! cosi moja ! ! ! a nehraj sa takto s hormonami, lebo na to doplatis... inak pridavam sa k nazorom vobec to nebrat, tiez som vysadila a uz nikdy viac ! popremyslaj ! ! !

karkuuulka

tak nevem.dnes zoberiem 2 tabletky.a skonci sa cyklus a uz nebudem..len ma to trocha vystrasilo ze som mala a potom nic

CMu_Q

...mno HAK by sa nemala prestat brat po niekolkych dnoch, stale len po jednom cykle !!! Urobila si chybu, no s tym ti uz pomoze len lekar. Plati, ze ziadne hormonalne tabletky nesmu byt vysadene skor ako je uvedene na letaciku, resp. kym sa nedoberu.

HAK na letaciku pise ze sa ma zacat v prvy den menzesu, takto to vo vseobecnosti plati, ale mne lekar odporucil 3-5den od zaciatku (ze sa tym mozem vyhnut mimomenstruacnemu krvacaniu) .. tolko mno

karkuuulka

vysadila som ju po 3 dnoch neviem ci som urobila dobre.ale bolo mi z nej zle aj ma hlava a oci boleli.a strasnu depku som mala.teraz cakam ci pridu kramy.mne hovorila prvy den.neviem ci som si to nahodou aj tym nezastavila.

neber to

Zavolaj svojmu gynekologovi, od toho je tam.
P.S: a neber to svinstvo, nici to zdravie! Ale vsimnes si to asi za par rokov.

CMu_Q

mne lekar kazal nie hned na prvy den vziat prvu tbl., ale na treti az piaty (najneskor) pretoze tak sa moze predist napr. aj krvacaniu mimo menstruacie, prip. problemu, ktory mas ty... teraz ti uz vsak neviem poradit, skus na www.antikoncepcia.com