kto uziva HAK kvoli akne?

jasmina

joj moja, nemusis sa opravovat, ja som si tu po sebe tiez nasla tvrdky, tak ale v rychlosti clovek nasise vselico a ani si neuvedomi ci i ci y, pohodicka:)...

dadaho

nemam s nou ziadne problemy. cyklus mam pravidelny, presne na den, nemam uz krce a zregulovalo mi to aj cyklus na menej dni. teda pripisujem to tabletkam. myslim, ze tie podstatne vyhodi by ti mal lekar povedat. drzim palce, aby ju tvoje telo prijalo aspon tak dobre ako moje

dadaho

hned mi ju odporucil s tym, ze ja som mu povedala, co potrebujem riesit, pricom ma upozornil, ze patri k jednym z najdrahsich a zrejme aj najlepsim, ktore su u nas na trhu. nie su to hormonalne najsilnejsie tabletky a este povedal, keby mi nepomohli nasadi nejaku silnejsiu.

jasmina

to aj ja a kolko som tam vyhodila peniazkov, nuz co, hlavne ze sa ti to vyriesilo...som zvedava na ktoru Hak padne doktorovo rozhodnutie, co sa mna tyka, spominali sme tie yasm. inak tebe hned ponukol yasminelle, s akym odovodnenim? pytam sa preto, lebo na akne vecsinou davaju diane, jeanine, yadine, minervu, chloe, belaru

dadaho

som naozaj rada, ze som ti aspon trosku pomohla. chapem, ze je jednoduchsie pasovat sa s problemami, ked vieme, ze su ludia, co maju rovnake tazkosti. tiez som bola na seba nastvana, ze som nezacala skorej brat akne vaznejsie, ale clovek ma v puberte pocit, ze to prejde, na moju smolu to vyustilo az do takeho stadia, ked to prestalo byt vecou puberty. ja si zasa vycitam, ze som neucelne stracala cas u koznej

jasmina

takze ty si tiez taka bojovnicka:)...inak velmi si mi pomohla, ze si takto piseme, naozaj sa mi to lahsie zvlada potom...LENZE MOJ BOJ LEN ZACINA, niekedy sa hnevam ze az tak neskoro, ale predsa len