Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kto uziva HAK kvoli akne?

dadaho

ja som zacala s akne bojovat od svojich 15-tich a prve dva roky skor len tak pasivne. neskorsie som to zacala riesit zodpovednejsie a v svojich 21 rokoch som si dala nasadit HAK. teraz budem mat 23, cize sama vidis, ze uz sa ma to drzi dost dlho. tak ako aj u teba.. ja pouzivam kozmeetiku uz jedine z lekarne. viem, ze si nemozem dovolit dat si cokolvek na tvar

jasmina

jooj ja od vymysli sveta, vies mne naozaj stacila blba Hak, ale moje presvedcenie o tom ze to nie je dobre riesenie, mi sposobilo az take bolave akne. Vsak ja mam dnes 25 rokov a uz v 18 som to chcela nasadit:)...ale teraz uz s tym naozaj nevladzem bojovat a do roboty si takto nemozem dovolit chodit.

dadaho

nemam uz taku mastnu a lesklu plet. celo sa mi leskne stale, ale neni to uz velky problem. pouzivas nejaku specialnu kozmetiku na plet?

dadaho

pravze som si vôbec neni vedoma nejakeho zhorsenia. k zhorseniu pleti u mna doslo skor, ked som uzivala davnejsie b-komplex,alebo zinok. to boli take tyzdnove zhorsenia, ale pri HAK sa mi to nestalo. moja plet je samozrejme mastna, mala som a este aj mam vela uhrov ciernych, ktore sa zapalovali. mala som klasicke biele vyrazky sucasne s cervenymi hrbolkami, ale nie az take velke. toto vsetko sa mi vyskytovalo hlavne v oblasti cela a ličok. uricte to ma aj svoj nazov ten moj typ akne. nebola som v tom najhorsom stadiu, ale nepatrilo to ani do tej lahsej kategorie akne

dadaho

ahojte. jasmina, nie som si celkom ista, ale ten ucinok zacal byt viditelny hzruba za tych sest meciacov. ono to prichadzalo postupne samozrejme, no tych sest mesiacov bola taka doba, kedy som aj ja zacala byt spokojna, ale reakcie od ludi prichadzali aj skor.

moniqa87

jedna kamoska to brala kvoli akne a zlepsilo sa jej to az po 9 mesiacoch... asi to bdue individualne, ale do roka by to zabrat malo

jasmina

zevraj niekedy az po pol roku...
inak dadaho, teba som sa aj zabudla spytat, po kolkych mesiacoch ti zabrala anti. yasminelle, ci dokonca najprv nedoslo k zhorseniu
karolinnaa a tebe nedoslo zhorseniu po tych styroch baleniach?lebo zevraj niekedy sa to najprv dost zhorsi

karolinaa

ja zacinam brat stvrte balenie chloe, ale zial ziadne výsledky zatial nevidim.. :-(....po akom case by mala zabrat?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.