kto uziva HAK kvoli akne?

jasmina

no u mna nastal opak. my sme spolu uz dlho a ked prisli nedorozumenia, prislo aj toto.ale cloveku by sa vo sne nesnivalo ze az takto to moze dopadnut.

dadaho

aspon sa ukazalo kto je skutocny priatel, ale fakt sila, ked sa niekto s tebou prestane kontaktovat, len koli pleti. co su to za ludia preboha.

dadaho

samozrejme, ze v tom ma prsty chlap:-)) za vsetkym hladaj chlapa. u mna to bolo zasa naopka, vdaka chlapovi som zacala vidiet zmeny, no bolo to v kombinacii s tabletkami, ale svojim sposobom som sa zacala citit ziadanejsia a tym padom sa aj moje vnutorne pocity zlepsovali. je to asi jedno s druhym

jasmina

ja neviem, co mi pomoze, pretoze to zaslo prilis daleko. ale ked sme uz pritom robila som fotomodeling, takze vies akuplet som musela mat. a zrazu akoby sa vsetko zruzilo. zas taka priznecka nie som, aby ma polozilo par vyraziek, ale toto je ine cafe a stratila som aj par priatelov, kvoli tomu.

dadaho

u mna sa to sebavedomie zacalo napravat, ked som videla, ze hak mi pomaha. teraz mi ludia hovoria, ze je ta plet na neporovnanie-he, to znie ako z nejakej reklamy

jasmina

moje znizenie seb. ale prislo kvoli niecomu inemu, dodnes to lutujem, ale ma v tom prsty chlap. nedaval mi pocitovat,ze som vynimocna pre neho, skor strasne ziarlil a vtedy zacal aj moj boj s akne. ked si to dam dokopy, zacina mi to davat zmysel.

dadaho

aj keby tie jazvy po absolvovani toho vsetkeho, co mas pred sebou nezmyzli uplne, myslim si, ze budes spokojnejsia ako si doteraz. kazdy krok, ktorý signalizuje zlepsenie posilni cloveka a urcite potom pride aj pozitivnejsie uvazovanie.

dadaho

ja som si tiez zacinala mysliet, ze akne je dôsledkom niecoho, co clovek pocituje vnutri a to zhorsenie pleti mohlo byt kludne vyvolane aj znizovanim sebavedomia, ktore prislo s kazdou vyrazkou, ci v tvojom pripade hrbolkom. nie som sice psycholog, ale myslim si, ze psychika ma na tom svoj podiel:-(

jasmina

a ked tie jazvy ostanu? aku zvladnut taku situaciu? a neuzatvorit sa do seba. to len cisto hypoteticky, aj to moze byt.