VAlentín..zazitky:))

diablica

no..a moj valentin...tak...som chora...takze ma drahy musel dost dlho prehovarat aby som k nemu vobec prisla...ale minimalne prenho to bol krasny valentin..2x dostal oral a on mne spravil cajik... :)

nuz...

Ano je... Vies NIEKTO velmi dobre sam, ze nie vzdy sa nam podari vsadit na spravnu kartu. Ale este stale mam par ruk, noh, cely svet, 19 rokov a nadej, ze raz sa mi toho podari vela dokazat:) Zatial mi to musi stacit...

nuz...sklamal ma

Ano, nepomoze, skusala som. Musi najskor dospiet, len ma mrzi, ze na to aby trocha vyrastol si vybral mna. Je to chalan, ktory mal vzdy vsetko a nic si nedokaze vazit. A uz vobec nie toho druheho. Niekedy si k sebe vyberame zvlastne polovicky:)

nuz...sklamal ma

Prehodnocujem to, ze splachnem tri roky snivania, snubny prsten,vsetok smiech dole kominom a otocim sa mu chrbtom...No nepochopi to...On bude ten ukrivdeny, ako vzdy...A nahnevany, ako mu taka nula ako ja mohla povedat zbohom...Aj takto koncia prve lasky, ktorym ste obetovali vsetko, bola som schopna pre neho lietat, dychat, zit...Neviem, ci sa s nim dokazem este teraz rozist, uz som otupela...placem menej casto...Nuz, nie je mi vsetko jedno, ked som mu davala svoje srdce, myslela som, ze to bude navzdy..