VAlentín..zazitky:))

leerka

a to sa k tebe tak "vynimocne pekne " choval len na valentina alebo je to u vas normalne take spravanie, teda u neho.....ja by som asi plakala, chuj jeden...sorry

nuz, sklamal ma..

Nuz, ja som sa tesila na Valentina so svojim snubencom. Ze ho prekvapim, kupila som vseljake blbosti, sladkosti a podobne /aj jednu jeho vytuzenu drahu vec/ a netuzila som po nicom inom, len po troske lasky....Ani mu nedoslo, ze by mi mal nieco kupit, to uz vobec nehovorim o darceku, drahe veci vybral, na kartu s venovanim sa ani nepozrel a sladkosti odložil s tym, ze zacina drzat dietu. On pre mna nemal nic. Ked videl, ze ma to zamrzelo, rychlo bezal kupit cokoladu a dal mi ju s tym, ze stala 200 korun a ci uz mam teraz krajsieho Valentina. Prezila som...potom sme sli k jeho surodencom, kde ma stihol znemoznit tak ako v poslednom case vkuse. Ked som ho navvela, navela prehovorila aby sme sli kdesi na veceru lebo som sa nechcela hadat pred inymi ludmi, tak ofrflal co sa dalo, nadal mi, ze som mu odjedla z pizze, ktoru som ochutnala a nechal ma zaplatit. To som uz mala slzy v ociach, ze mi ruca dalsi moj sen...Tak mi povedal, ze nemam revat od dojatia, ze az taky uzasny nie je....PERFEKTNY VALENTIN...smutno je mi z neho doteraz...zvlastne je, ze som si ten den predstavovala ako nieco zvlastne, no stratil sa v obycajnosti tych ostatnych....

gabik28

Tak môj valentín bol bohovský.Najskôr sme boli s mojím miláčikom vonku...sme si posedeli a potom sme skončili v postielke u nás:)Krása:)

anka.

lenulik, pozri prosím do témy pupočníkova krv a napíš tvoj názor a či si sa na to dala. prosím !!! čakám babatko a neviem sa rozhodnúť.

lenuliatko

aj teraz by mohal mrknut co som napisala do tej sekcie.no nepotrebujem aby ma niekto lutoval.urcite nie na tamto fore.

lenuliatko

nechaj to tak.to proste neovplyvnis.ale aspon uz viem ako to vznika.hocikto napise do temy:aha lenuliatko uz toto hovori hemto a uz je ohen na streche.skoda ze niektori ludia nevedia ani ocom sa tam bavim a ze som nevytiahla nieco len tak.