VAlentín..zazitky:))

sklamana567

obaja mame 20 rokov...........viem ze ho nezmenim to ani nechcel ale uz sme sa o tom neraz bavili ze by mal mysliet niekedy na to ako sa asi citim ja

sklamana567

neznasam ten pokec som myslela=D........lebo vyznelo to vselijako.....priatela lubim velmi viem ze aj on mna,ale ta jeho povaha ach jaaaj stale to musim uzmierovat len ja

sklamana567

nie nedala som mu kopacky nakoniec som bola ja ta horsia ako stale lebo sme do toho zaplietli este aj pokec= neznasam ho.............teraz sa tvarime ze je vsetko v poriadku,len niekedy sa mu pomaly uz bojim nieco povedat lebo potom on to vie tak prevratit ze ja sa potom len obhajujem

wtf?

valentín je pre mňa vždy jeden z najhorších dní v roku..
vyspal som sa s priateľkou, chvílku po ňom mi začala vyčítať nejaké bezvýznamné hlúposti, začala revať, išli sme von kde bola fakt "sranda"..a na koniec mi povedala, že ju bolí celý večer hlava preto je hnusná..keď som jej chcel ísť domov pre tabletku tak nie nie..šak čo chalan je vždy ten kktný :D
ani ospravedlnenia sa zrejme nedočkám..

palacinka

prezila som krasneho valentina:o) resp. ani neslo o to ci bol valentin, skor som sa tesila z toho ze mozem byt s priatelom celu noc co sa casto nestava:(....program bol asi taky ze sme si pozreli film, stravili kraaasnu noc a rano ma priatel prekvapil ranajkami do postele, uzasne:)

sklamana567

my sme boli najprv v kine kde som kupila listky potom sme sli hrat biliard aj s kamosmi a potom som mu dala cokoladku na kolko sme sa dohodli ze si nic nebudeme davat tak aspon takto som chcela a do tej cokoladky som mu pribalila odkaz ako ho lubim a co pre mna znamena a pod veci,no a doma si to mal otvorit a ja potom cakam ze mi aspon napise sms ze dakuje a pod ale nic=(...a dneska na nete mi napisal ze ho to potesilo a take veci tak som mu povedala ze aspon napisat mohol a tak a on ze keby vedel ze to tak vezmem tak mi napise,vraj ma nechcel budit...tak to bol posledny romanticky skutok ktory som spravila

Vydlicka

Taaak...ja som spravila frajerovi ten striptiz, ako som slubila a dostala som za to aj odmenu. Veeeelke lizatko :0) A este gumenyh macikov, tusim si idem akurat jednych otvorit :D

niekto- Ja si tiez myslim, ze takto to mas lepsie, aspon sa nebudes zbytocne trapit a otvoris sa novym moznostiam. A co ty vies, mozno stretnes taku, co bude pre teba s radostou ten striptiz robit aj kazdy den :P :0)