Vlasy-pevnejsie a zdravsie-vodou

Príspevok v téme: Vlasy-pevnejsie a zdravsie-vodou
laila

co si myslite o tomto?
Jedna pani(pomaha mu s jogou,atd) odporucila mojmu otcovi,aby si neumyval vlasy kazdy den,alebo kazdy druhy den samponom,ale aby si ich kazdy den len splachol a sampon pouzil iba raz do tyzdna.
je to zvlastne,ale take krasne vlasy este nemal...
skusali ste to niekto?co si o tom myslite?

gretka

ja takisto, keby som si umyvala kazdy den len vodou a len raz tyzdenne samponom, mala by som urcite hrozne mastne vlasky (staci, ked idem z plavky a neumyjem si samponom, vecer jak poliate olejom). Musim si ich teda umyvat kazdy druhy den samponom inak by som chodila ako splasnute a omastene kura :) a to si ja v mojej praci nemozem dovolit. Skusat to teda nebudem moct, aj ked by som obetovala aj to kazdodenne fukanie vlasov.

glacierka

ja mam momentalne chripku, takze budem tyzden doma zavreta, vyskusam to s tym umyvanim vlasov iba vodou. a dam vediet ako to dopadlo...

sissssa

v dnesnej dobe, v ktorej sa vyrabaju sampony na odmastnenie, aby boli vlasky vzdusnejsie tym v skutocnosti trpia a odmastovat tak casto nepotrebuju. Odbornici odporucaju si umyvat vlasy max. 2x do tyzdna a ked sa vam zamastia skor a nie je potrebne ist medzi ludi, tak si ich nechajte mastne co najdlsie, prirodzeny maz pomoze korienkom, vlas je pevnejsi a nevypadne tak rychlo. Tot vse k "zazraku" menej samponovania... A co sa tyka tej vody kazdy den na vlasy, tak to je dobre na to, aby ste si zmyli z vlasov spinu, prach, smog, no netreba to, staci ich len menej umyvat.

laila

hej,s dlhymi vlasmi je to osmeta...
a ja netvrdim,ze to je dobre,jednoduche,ja som sa v podstate pytala,ci s tym ma skusenosti aj niekto iny.
moj otec to tak robi tak mesiac...
a vlasy ma hustejsie

lila164

laila, tak to je naozaj zaujimave, ale ja keby som si neumyla vlasy samponom, mala by som ich hrozne mastne... ako dlho si tvoj oco tak umyva vlasy? zeby si na to vlasy zvykli? je mozne, ze je to dobre, lebo tie vsetky sampony vlasom neprospievaju a aj v minulosti si ludia umyvali vlasy len obycajnou vodou, a vsimnite si v starych filmoch, ake mali ti ludia huste vlasy, az neskutocne, nie??

liana

No, mozno muzom to nevadi, ale neviem si predstavit ako by som si oplachovala kazdy den dlhe vlasy a sampon iba raz do tyzdna? Ved by som vyzerala katastrofalne... Teraz sa zmyvam kazdy druhy den a pouzivam sampon, kondicioner a raz do tyzdna masku... A myslim, ze mam pekne vlasy...

laila

praveze on ich mastne nema..
ja to skusam len druhy den,a zatial ich mastne nemam..len si ich musim umyt kazdy den..
voda vysusuje,to znamena,ze mastnotu urcitym sposobom vykompenzuje...