je nestastny....

Príspevok v téme: je nestastny....
sunnylove

mam noveho priatela a ten nie je moc obdareny. Problem je v tom ze nech sa snazi ako snazi nemozem dosiahnut orgazmus a jemu to strasne vadi je z toho nestastny a smutny a ja neviem co mam robit. Ja si na tom nezakladam ale pre neho je to zivotne dolezite aby som dosiahla vrchol poradte mi co mam robit. dakujem

sisulienka

technécium...neurazaj ok? genetika je genetika a to tazko ovplyvnis. a skusenosti nie su o velkosti ale o sikovnosti takze podla tohoto si asi ty neskuseny :D .....
sunnylove...skus mu povedat co mas rada a hlavne sa uvolni kedsa budes sustredit na to ze to musis prezivat tak to neprezijes :) a na trhuj e predsa strasne vela pomocok a fantazii sa medze nekladu :)

technécium

tak asi si potom ty neskúsená, keď nevieš predstierať a zaujímalo by ma, kde získal skúsenosti- až moc dobré- vari na zjazde kolibríkov

stanley3

fu ha,tak to je tazka hra.nehraj divadlo.fakt neviem co by som robil,keby sa to stalo mne.a necuduj sa mu!ty by si to brala rovnako

tania123

no moj priatel je dost obdareny a tiez nemozem dosiahnut vaginalny orgazmus...musi mi vzdy pri sexe drazdit klitoris rukou lebo inak by som sa nespravila vobec...:)

moniqa87

sunnylove, tak vam nezostava nic ine, len to spolu skusat... ale nie nasilu, ze musim musim... potom by to trvalo este dlhsie...

budete sa musiet dat na experimentovanie, ze co je pre teba najprijemnejsie... ak on nechce ustupit, tak v podstate nemate ine vychodisko

sunnylove

no problem je v tom ze ja som predtym nemala problem dosiahnut orgazmus ....len jeho dako moc necitim no potrebujem tam toho viacej :) ale neprekaza mi to len jemu zjavne ano ...

moniqa87

bubulka, nemali by sa tam nachadzat, ale ak mal muz predtym kratko ejakulaciu a milujete sa po druhy krat, tak mu tam este nejake spermie mohli zostat... vtedy "kvapocky lasky" mozu obsahovat spermie, inak by nemali

moniqa87

musis mu to nejak vyvsvetlit, nech si na tom tak nezaklada, niektore zeny nezazivaju pri pohlavnom styku casto orgazmus aj ked je prijemny...
a nech ti to skusi robit inak, ustami, rukou... tam je vacsia pravdepodobnost, ze orgazmus dosiahnes