som hypochonder? bojim sa ze mam chlamydie...v klboch

Príspevok v téme: som hypochonder? bojim sa ze mam chlamydie...v klboch
karotka

ahoj...potrebovala by som poradit/ ukludnit....neviem co mam robit, mam dojem ze lekari ak nezistia nic jednoznacne, dalej ich pacient nezaujima...bojim sa ze mam chlamydie...pred rokom som mala zapal pluc, dlho som sa liecila....na zaciatku mi vzali krv, chlamydie nezistili (tie vsak sa daju zistit az po 10 dnoch od infekcie)ATBmi ma vyliecili...od leta ma vsak pobolieva lave zapastie, nemam ho ani opuchnute ani cerevene, zacne z nicoho nic boliet, potom to prejde do menej vyraznej bolesti...tak po tyzdnoch sa t meni...kremy na zapal nepomohli..tak som sla na krv, nic nebolo mimo normu, okrem chlamydii, ktore maju byt max 1,1 a ja som mala 1,16....teraz mi vzali krv druhykrat ale este nie su vysledky. ruka ma stale boli, ortoped nic nezistil ani na rtg, poslal ma domov. neurolog tiez nic...na jesen som prekonala opakovany zapal ocnych spojiviek...neviem ci to suvisi...ale citala som o Reiterovom syndrome. tak neviem...bojims a ze mi to nici klby, bojim sa ze sa to nezisti a znicia sa mi klby...nadobro...(studujem umenie, ruky potrebujem=/ ) ako sa zistuju este chlamydie? co mam vlastne robit???? dakujem velmi pekne za odpovede:)

karotka

dakujem:)
(inak aj na borelie mi robili testy...a na co vsetko uz ani neviem...mineralizacia, reuma blabla)
tak idem skusat :) vynicit vsetky mikroby:))

RNG

karotka, zapaly mozu byt aj z boreliozy, aj roznych mykoplaziem a tiez beznych virusov, ktore sa v tele nachadzaju.
Ber curcumin, niekolko gramov denne a skus pit dlhodobu aloe vera na zvyseniew imunity celkove.
Inac je hromada antimikrobialnych, obvykle radim GSE, oreganovy olej, obcas graviolu, olivovy list, collostrum(5 gramov +).
To su vsetko sirokospektralne antimikrobialne, tj idealne na "strielanie do tmy" tj ked nevies vlastne, co ti to sposobuje. Tieto prostriedky su dobre na bakterie, virusy, mykoplazmy, plesne a pod.
Nezabudni pouzivat zakladne:
selen,
zinok a
probiotika

karotka

ahoj.novinka vzali mi 2krat krv a chlamydie su negativne....tak teraz neviem...
je to super
ale zapastie ma boli zas viac, uz neotvorim klucami dvere=/
cim to bude??? od coho moze boliet klb? uz mi nenapada vazne nic...
iba..
nador by nejak zistili z rtg alebo co??

lubos12345

protizapalovy je aj kurkumin, korenie ktore stoji par korun v obchode, nema nejaku vyraznu chut, akurat, ze farbi na zlto, ja si ho sypem vsade kde sa da, polievok, salatov.. aj na zemiaky, ryzu..

lubos12345

rado sa stalo:)
ja som to kupoval od RNG, len uz asi nefunguje na SR.. co je skoda a dost som toho popisal v teme plucne chlamydie, tak pocitaj:) V kategorii /ostatne/ najviac mi pomohlo GSE.

karotka

a kde sa take daju zohnat? je to na predpis??
stravujem sa nastastie zdravo takze to je ok:)
a teraz sa mas dobre?

lubos12345

mne zistili prechodene chlamydie a EBV..
Infektologicka mi povedala, ze to je nic, ze z toho ma nebolia klby, ale mna bolievali vsetky..
Ja som sa zbavil bolesti, uyivanim doplnkov antimikrobakterialnych..
skus sa liecit touto cestou a samoyrejme zmen stravu, papaj co posilnuje imunitu, zeleninu, ovocie - hlavne citrusy, rozne druhy orechou, cesnak...