_rotoped_

mary-anne

no posobim inak v teme- do leta budme kocky! :-))
ale mozem uz aj sem pisat svoje skusenosti.. no ale nemala by som byt sklamana, ved kazdy spravny pohyb je dolezity a dobry, no nie? a ja sa velmi rada bicyklujem..tak som zvedava....ale radsej ocakavam menej a dosiahnut viac

bikerka

tak to sa radsej nepytaj na nazory, aby si nebola sklamana :D:D
ale nebudes podla mna.. uvidis pojde to :)

tak mozes rovno napisat aj svoja "parametre" :P mozme sa kontrolovat, ze kolko sme toho za den odkrutili a tak :))
ja nan idem akurat teraz :P co povies?

mary-anne

ja som chcela, aby sa mi ozvali, no ty si jedina, co mi napisala, tak dik :-) no uz mi ho aj zajtra privezu, tak som zvedava :-))

bikerka

hm, podla mna nie je zly.. ved ako chces..
popytaj sa bab, co schudli na rotopedoch.. ja som si ho kupila pred tyzdnom.. tak neviem este..

bikerka

hmm... neskusis tazsi zotrvacnik? ja mam 8kg, a zda sa mi to malo.. a cvicim na 5 zatazi z 8.. aby sa mi nevytvarali svaly..

mary-anne

nieco podobne ma moja sestra, chvilku som na tom bola a nevladala:-) toto by mna tiez viac bavilo..
no len som nevedela aky je rozdiel medzi stacionarnym b. a tymto rotopedom, teda, ked neratam cenu a zda sa mi byt prijatelnejsi tento rotoped.. ja potrebujem hlavne zhodit stehna-zadok

bikerka

ja odbornik nie som, ale urcite staci :)
nechces radsej vyskusat eliptical? aby si si precvicila vsetky svaly?
ja som najskor uvazovala nad nim, ale potom som si povedala, ze ma bude viac bavit sediet a tocit pedalmi ako celu hodinu stat..