_rotoped_

bikerka

no, stacionarne maju vacsinou tazsie zatazove kolesa.. pozerala som stranku spolocnosti, od ktorej mam ja stacionarny a tam rotopedy maju do 8kg to koleso, stacionarne maju aj okolo 30kg.. stacionarne su akoby imitacia cestnych, ked na cestach nemozes jazdit..

anjelikkk

baby podla mna je to individualne, ja som napriklad stravu nijak neupravovala, akurat to ze po siedmej vecer nejem, ale pocas dna zjem aj celú cokoladku, predsa nebudem sa tyrat, a môj súcasny vysledok od noveho roka je 2 kila dole a to cvicim styri krat do tyzdna po 40 minút :)

majkaaa

A nebuď netrpezlivá. Ako sa hovorí,rýchlo sa ani pes nevy...Chudnutie,aby bolo účinné a bez jojo efektu, si vyžaduje svoj čas.

majkaaa

Ťažko radiť,musíš si to vyskúšať na sebe. Nič sa nemá preháňať. Skúšaj,nerob nič nasilu. Ak nevládzeš,daj si stop a postupne pridávaj. Ja som prvýkrát po desiatich minútach potila krv a dopracovala som sa na 80 minút. Keby nebolel zadok,zvládnem aj viac možno. A tuk spáliš ak zosúladiš cvičenie so stravou. Bez toho to nejde.

karlicka

ja mám iba dobré skúsenosti s rotopedom. po začatí cvičenia na ňom mi krásne začal ubúdať tuk zo zadku,zo stehien.je to super vecička :)

majkaaa

Rotoped je skvelá vecička,makám na ňom prevažne len ak sa nedá na cestnom. Je to perfektný spaľovač tukov podľa mňa. Moja dávka 80 min. pri tej 25-30 km/h.