Dievčatá a vš

karkulka

smajlikova91 ano iba do BA si davam..a ty?kosice??:D..mozno sa ozaj uvidime,teda dufam:)ucis sa?ako si na tom?:)

machulka006

karkulka - takmer každý kto si dáva prihlášku na farmáciu alebo na medinu, si dáva aj tzv. "poistku" na biochémiu... :) a potom keď tam skončí, sa sťažuje, že má samú matiku a fyziku, a matiku pre fyziku a fyziku pre matiku... :D

Smajlikova91

karkulka :P konkurencia :P :DD ale nie,sa smejem...noo,vidis,tak sa mozno aj stretneme.. :)) a farmaciu si si dala len do blavy,alebo este aj niekde inde? :D

karkulka

smajlikova91 mam podobny smer ako ty:)
chcem ist na farmaciu,ale prihlasku som si dala aj na prirodovedecku-biochemia:)

katty081

ahoj vevericka, ešte študuješ alebo už nie? Ja sa pytam len preto že mam vyštudovanu molbio na PrifUK. A aký máš odbor biotechnologie al.molbio?

suns

noo ja som isla na ETIKU UK, som v 1.rocniku, sice ma to nebavi, ale nie je to tazke.. filozofia, moralka, a je tu tak ako na sociologii aj LOGIKA

lulu09

skus sociologiu www.fphil.uniba.sk
je tam sice trochu matiky/statistiky, ale nie vela, mozno ta to dokonca zacne bavit a inak celkom zaujimave veci

Smajlikova91

nj,aj to som uz kukala :DD ja som si dala tu biochemiu a uvidime :DD prvorada je pre mna aj tak farmacia,toto mam len keby farma nevysla...chnapes :DD a taaak no :D ale aj tak diky za vsetko :D

vevericka

www.fns.uniba.sk
klikni si biologiu a chemiu, v chemii najdes predmety pre biochemiu, v biologiu hladaj biologiu, lebo je tam tusim aj systematicka..mam pocit, ze cez biologiu je jednoduchsie ( aj ked mozno ti ide lepsie chemia ako ucit sa latinske nazvy na zoolgii cez, ktore sa musis prehryzt)