Dievčatá a vš

mia 90

micinka a ty si teraz maturantka?si na gympli?pravo som aj ja chcela ale z oa to je takmer nemozne a u mna este viac ked sa nemam cas donutit svoje ucivo a este nie dohanat to z gymnazia, ale pravo vraj ako take nie je tazke je hlavne o biflovani, len tazke tam je dostat sa, a to aj o psychologii som pocula

ivanka19

ahojte no teraz budem končiť SPŠ stavebnú, prihlášku si dám asi na soc. prácu a marketingovú komunikáciu v tt...neviete neičo o tej marketingovej komunikácií, že či tam sa má prihlásiť taký človek čo je komunikatívny atd..

CMu_Q

fvs - fakulta verejnej spravy - ke - matiku nemame - hlavne vela prava, ekonomie a cast sociologickych predmetov...

micinka40

Ahojky....tak jatiez uz pomaly bduem musiet vyberat VS...a tiez u mna matika fyzika 0bodov....tak soms a rozhodla pre pravo a psychologiu....tak o amtike ani nesnivat:D

mia 90

cawko, si na gympli? ak hej tak mas lepsiu moznosti vyberu skôl.a ha ba natíku tiez nie som,ale takmer na kazdej skole je takze sa jej pravdepodobne nevyhnem.no ja som na oa a dala som si uctovnictvo a hospodarska geografia v ba, matika je tam na prijimackach a aj v prvom semestri tak hadam dako zvladnem a este som si dala nieco take ako pravo, ty mas aspon nejake napady ze co by si chcela?? ale myslim ze mas uz malo casu nie??vacsina skôl ma na podanie prihlasok do konca februara