Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký rozjasňovač?

Príspevok v téme: Aký rozjasňovač?
dina6

Ahojte,
vsade na obrazkoch v casopisoch ale i v telke vidam, ako maju herecky a spevacky krasne rozjasnenu plet. Myslim taku perletovu alebo lesklu. No nemyslim len priamo farbu na licka, ale celkovo pod ocami. Je to skor taky biely rozjasnovac a zo skusenosti mam pocit, ze to nie su ani tie svetle gulicky. Neviete mi poradit nejaky iny? Dakujem. Moc sa mi to paci, ale neviem ako a cim to mozem dosiahnut...

Zuzka_22

Osobne používam rozjasňovač tváre od dermakolu a som s ním veľmi spokojná. Prikladám zaujímavý článok, kde som našla pár užitočných rád ohľadom rozjasňovačov tváre nakupnyporadca.eu

Martinka2

skus Gosh Precious powder pearls odtien Magic su to perlicky ale uzasne pouzivam na licne kosti ale aj na nostek trosku :)

makuupartist

ahoj, ano rozjasnovace konecne dorazili aj k nam. pridaju krasne zlatisty trblievy vzhlad ale aj do ruzova. je vela odtienov. tu sa da zohnat loreal, ale ja preferujem saint tropez.. vacsinou a nedaju len tak zohnat ale aj to pride..

jamka

lilly dakujeem :) a kam sa dava aby boli ocka take ako maju pekne tety v telke?:) do vnutorneho kutika ? alebo len na licka ? makeup nepouzivam,len korektor

lilly2

pre monika+íá: stranku neviem ziadnu. Ja co mam, tak to som si doniesla z viedne. Skus vygooglit. Urcite sa niekde objednat daju. Obtiazne je to, ze nie vsetky e-shopy ti to poslu aj na slovensko :-( s tym som aj ja mala dost velky problem...
pre jamka: rozjasnovac by sa nemal pouzivat pod oci, lebo on je zvycajne najaky odtien bielej, a tak ak to clovek neodhadne, bude vyzerat ako sova :-)) Rozjasnovac sa da pouzivat dvomi sposobmi. Bud ho aplikovat pred tym, ako si das make-up, cize najprv korektor, potom rozjasnovac, nakoniec make-up... to je na zdoraznenie toho, co mas na tvari pekne,alebo co potrebujes rozjasnit. Alebo ho mozes dat po naliceni na make-up. Vtedy sa vsak dava najma nad licne kosti (nie celkom pod oko) a dobre rozotrie. A ak mas ocka pekne namalovane, tak ti to spravi presne ten efekt, ako maju "pekne tety" v telke... ze maju krasnu zdravu roziarenu plet a take "zive" oci. a dobre to vyzera aj na dennom svetle. A ano, mozes ho pouzivat aj na problematicku plet... az prekryjes korektorom, co prekryt potrebujes... spravis si peknu plet a na zaver rozziaris to, co je pekne...

moncika

najlepsi rozjasnovac na plet je cisty krem s vit. C alebo serum s vit.C
ok su aj dekorativne rozjasnovace ale efekt nikdy nebude taky ako na fotografiach v casopisoch lebo tam su tie modelky nasvietene,retusovane....

jamka

aj ja by som chcela skusit rozjasnovac,na ktore partie sa pouziva okrem pod ocami ? a je to vhodne pre problematicku plet?

lilly2

dina, v dm-ku maju rozjasnovac manhattan... nie korektor, ale tekuty rozjasnovac.. je v sklenenej doze... a ma velmi peknu farbu, krasne rozziari. Alebo ak mas moznost kupit,alebo si objednat kozmetiku m.a.c., tak tam ich zozenies niekolko odtienov. Vela zdaru :-)

Lillian13

Vyskúšaj od Manhattan - Wake up concealer. Ja ho používam a som s ním spokojná. Zakryje kruhy pod očami ale ich aj rozjasní. :-)