Ivka 1 prosím napís mi svoj mail alebo ja tebe.

Mimi323

Ivka, to by bolo v pohode, lebo mne sa zdá, že po zaúčtovaní poštovného som platila 30 eur, čo ma dosť prekvapilo. Ja som kupovala od starlife.

Ivka 1

Co sa tyka firmy,tam asi bude rozdiel.
Zlozenie zodpoveda ale cena je bohuzial
vyssia.Pre mna a teda aj pre vas je za
19 euro + 3 eura postovne.
V jednom baleni je 90 ks a uziva sa
2 x 1 denne.

WILD YAM je formula napomáhajúca správnemu fungovaniu sústavy žliaz s vnútorným vyprázdňovaním. Pomáha normalizovať hladiny hormónov ako u žien tak aj u mužov a spomaľovať proces starnutia celého organizmu. Je významným pomocníkom pre diabetikov, u ktorých pomáha optimalizovať hladinu glukózy v krvi a tým spomaľovať degeneratívne zmeny v tkanivách, posilňovať imunitný systém, zvyšovať aktivitu bielych krviniek, vykazuje protinádorové účinky a priaznivo pôsobí na sexuálne funkcie. Je vhodným prípravkom v období klimaktéria, kedy napomáha zmierňovať prejavy klimakterických problémov (bolesti hlavy, návaly krvi, podráždenosť, únavu atď.). Pozitívne pôsobí pri syndróme chronickej únavy. Účinné látky WILD YAM pomáhajú nárastu svalovej sily a pri súčasnom cvičení aj nárastu svalovej hmoty. Kombinovaným pôsobením sa priaznivo ovplyvní pomer tukových a svalových tkanív v tele.

žanett

Ivka, prosim ta, aj ja mam na teba nejake otazky.. najskor to, ze ci sa jedna o ten yam, ktory tu odporucal RNG?? a ty by si ho priblizne za kolko vedela zohnat, predat??

žanett

mozem sa aj ja spytat o co ide??
nie je to yam, ktory odporuca RNG pri problemoch s menstruaciou??
ak ano, aj ja by som o neho mala zaujem, nakolko ho nikde neviem zohnat..