Krém na mastnú pleť

ducray

elen...a tento stoji ASI okolo 7-8 euro som videla na nete ,neviem kolko stoji la roche vobec ani netusim.no a to ti verim ze uz nechces financovat do vsetkeho poznam to ja som minule tiez nenormalne peniaze....
skus si zohnat vzorku ducray-keracnil a uvidis..

ducray

ahoj ellen,pouzivala som ho!moj typ pleti zmiesana az mastna!typ akne:uz som pisala,ako ma babena v reklame na normaderm-vichy o trosku viac som mala tych pupacikov,mne pomohol hlavne krem ale ma velmi stipal ked som si ho naniesla mala som tvar az bordovu ale za par dni mi vystipal vsetko nemala som nic,ale ked si spokojna s la roche tak neviem skus si zohnat vzorku tohto kremu ducray a uvidis,kazdy sme iny mne pomohol velmi a inemu zas nemusi! ja uz ten krem nepouzivam lebo mam sice mastnu plet ale nemam ju taku pupakavu ako predtym obcas sa mi nieco vyhodi hlavne pred menzesom a po,inak nie (klop klop klop)

elen666

ducray...ja tu na teba kydat nebudem....i ked mam na teba jednu otazku....že si pouzivala alebo pouzivas ten krem ducray....že ako si s nim spokojna??...a aky typ akne mas ti??.......a plet aku mas??.ked ti pomohol...nechcem už financovat do vsetkeho....akurat teraz mam doma vzorky z la rooche posay.....efaklar k....a zatial mi to zabera...je to drahsie ako ti spominas tak preto sa chcem dobre rozhodnut.Dakujem pekne

machulka006

ducray - musím aj ja uznať, že si to debilne napísala... akné je veľmi široký pojem... ale fakt veľmi... a vôbec nemám chuť ti to vysvetliť... tak si to vo vlastnom záujme niekde naštuduj... :)