Mám zväčšené pysky ohanbia

Príspevok v téme: Mám zväčšené pysky ohanbia
zdenka

Mám obrovský problém. Mám zväčšené pysky ohanbia. Je to hnus. Vytvára sa mi tam biela hmota, dodržiavam však hygienu. Používam intímne prípravky. Čo to spôsobuje? Neštípe to, ani nedráždi len zapácha. Máte niekto podobný problém?
Ako sa toho zbavím, aby som bola po celý deň svieža?
Vopred ďakujem za pomoc.

wreck

pipulky moje carovne, a viete vy, ze chlapi maju niekedy jedno vajcisko nizsie ako druhe? dokonca jedno moze byt VACSIE ako to druhe! a viete, ze medzi vajciskami a korenom ftaka niekedy vznikne taka jemna tenka kozicka, ktora ale napohlad vyzera ako ked nasraty nosorozec zvrasti celo? :-O ta hanba, ked to partnerka uvidi! a ako to este len vidno ked su obe vajciska vyholene! :-OO

joooj, co by len chlap dal za jedneho takeho zvacseneho hrudkoviteho motylika ako ma trubka, ak by sa mohol zbavit svojich asymetrickych vajcisk a nosorozej kozicky. ;)

trubka

ja mám iný problém, ja mám zvačšený len jedena to natrvalo asi, už to mam asi 3-4 roky, zachvilku budem mať 15 a bojim sa že ked budem už mavať pravidelne sex že to bude chalanov odpudzovať zatial som sex nemala . ale vyzera to hrozne je to take velke ovysavujce take zhdrukované, nebolí ma to ale je to strašné strašne ma to sere že to mám.. mame to hovoriť nechcem je mi to trápne

Mia

Ahoj aj ja mam ten problem z .... su trošku vačšie ako by mali byt a strašne sa zato hambim kvoli tomu nemožem mat ani sex... skor nechcem neviem čo by povedal moj partner keby to videl .. neviem čo mam robit strašne chcem ist na plasticku operaciu ale nemam tušenie kde sa to robi a kolko by to mohlo stat .. Poradte mi prosim .. Dakujem

egoista

Aj ja som mala ten problém dodržiavaj hygienu používaj Intímne mydlo , a pokial su opuchnute alebo nejak tak skús Canesten :) Mne to pomohlo...

tit

ja mám len 13 a tie moje pyski ohambia dost velke a sestra ma strasi ze ked budem mat 1. krat styk ze mi to bude vadit a ma to bude velmi boliet poradte mi prosim :)

lenci28

ja mam tiez problem...ale netyka sa oboch ale len jedneho pysku. jeden mam pekny malicky a ten druhy...no des...:P a prave teraz s tym mam najväcsie problemy...totiz pred mesiacom som zacala brat antiku a krvacala som cely mesiac...a teraz mam 7 dnovu pauzu na kramy...a pocas toho spinenia sa mi tak neskutocne podrazdil ten väcsi pysk ze teraz mam hrozne bolesti tazko sa mi chodi a sedi ale keby len to...pokozku na nom som mala vydratu do krvi a nemohla som sa toho ani dotknut...nestalo sa mi to prvy krat...preto uvazujem o operacii...

35-ka

Milé dievčatá a ženy:-)Prosím vás pekne vôbec sa netrápte.Predsa každý sme jedinečný a iný,v tom je to úžasné:-)pozrite sa na to s inej strany-kamoška ma 6-ky prsia a chcela by streašne 2-3-ky.My čo mame mänšie chceme zasa väčšie.Kto má modre oči chce mať hnede a naopak.Inak aj chlapi majú mindraky zo seba...sú moc chudí iní obézni...atď..ale to všetko je o chémii..ak ste do seba zamilovaní nikto nerieši velkosti ale príťažlivosť:-)Inak hovorila som na túto tému so známou chirurgičkou a gynekolog. a sme také všetky rozdielne ako s našimi prsiami ktoré su velké od 0-7-ičky a tak to je to aj dole:-)je to uplne prirodzené achlapi sa vyjadrujú že je to ženské a príťažlivé:-)Chlapi maju takisto nervy či uspokoja svojim ...a zo všetkého aj z plastík sa urobil jeden velký biznis.Kedysi to u nás nebolo a nikto to neriešil.Naozaj zákroky sa robili keď to bolo naozaj nutné.A poteším vás že tam dole je rôznych tvarov až 70 typov.Tak ako je to s našimi prsiami.Tak už sa netrapte,lebo vás to privedie na psychiatriu.Dôležité je mať sebavedomie-spravne...a predsa je dôležité sa tešiiť zo sexu s tým kto nás miluje.Aj my chlapov povzbudzujeme,že sú pre nás úžasní a vidíte kolkokrát sa pýtajú či boli dobrí v posteli..:-)Nie sme dokonalí a preto sme stale zo sebou nespokojní...ale to nie je o tom,ale o nás ako sa postavíme k tomuto nechutnému biznisu s prsiami..viečkami...atď...tak a pozrite si nejaký playboy aj tam boli baby s velkými..:-) a sú v playboi:-ňmužom sa to páči:-)