čo mám robiť?!

Príspevok v téme: čo mám robiť?!
murinka

ahojte. tak môj problém: mám priateľa skoro tri roky, veľmi sa ľúbime, všetko klape, sem-tam nejaká taká menšia hádka.. no v poslednej dobe ma začal zaujímať jeden muž, čo chodí k nám do práce. je oveľa starší odo mňa, ani neviem, či je ženatý,či nie. no stále sa mi s ním sníva, neviem prestať na neho myslieť.dokonca po ňom túžim, myslím na to, ako by sme sa bozkávali, milovali..cítim sa vinne, ked na toto myslím..
priateľa veľmi ľúbim...

ja-murinka

wewusa, to mi je luto.. no nemala by som nic proti,keby sme sa rozisli uz uplne s priatelom, pravdupovediac,neviem, co a ci k nemu este nieco citim.. mozno som sa vratila k nemu len z lutosti, nechcela som,aby sa trapil,aj ked takto je to horsie asi aj pre mna aj pre neho. o tomto sa nikto nikdy nedozvie.. a naco to mam niekomu vykladat? co potrebujem, napisem si sem..
a ktovie, ci s "nim" bude aj niekedy nieco viac. zatial mi to vyhovuje,ako to je..

ja-murinka

ze milenec? na to si ako prisla??ved som nikde nespomenula, ze spolu spime.tak si hlavne nedomyslaj skutocnosti,ktore nie su..
nuz, ako si pisala, kazdy si je strojcom svojho stastia... mne to vyhovuje

wewusa

noo tak k tomuto mam co povedat, tiez som bola dllho zadana a potom som spoznala zenateho chlapa ktory mi padol do oka, tiez sme sa v tom case s priatelom hadali a jasne ze aj skoncili nas vztah, ktory by mozno krizu prezil nebyt zenateho muza... tahala som to chvilu na dve strany ale potom som si povedala ved mi staci ten zenaty... nedufala som ze by sa kvoli mne rozviedol alebo tak... ale on potreboval len chvilkovu znamost, tiez mal zo zenou problem a potreboval zisit ze ona je ta ktoru miluje... a ja som zostala sama ako prst... tak si len davaj pozor, frajer sa potom k tebe uz nevrati ked sa to vsetko dozvie... a ver mi... on chce len mlade masko... odhodi ta a najde inu.. kruta realita... ja uz viem ze nikdy NIKDYY si nezacnem nic so zenatym chlapom... ake by to bolo tebe kebyze si vydata a muz ta podvadza?? nic moc, coo

bon

aha, to si nespomenula, nebudem ta sudit, kazdy si je strojcom svojho staestia, ak ti to takto vyhovuje, tak to maj tak a bud stastna......, ja osobne toto nikdy nepochopim, ale co uz, aj takyto ludia ako ty a tvoj milenec musia byt....ja len lutujem tvojho priatela a jeho zenu a syna hlavne

ja-murinka

mne je to jedno, myslim teraz len na seba. kto mysli na mna?? nikto..naco mysliet na druhych, dolezite je vlastne stastie..neseriem si do huby, zabudla som totizto spomenut, ze som sa k tomu priatelovi vratila..

bon

vravela si ze si sa s priatelom rozisla, neseries si dó ust tak trocha? a ten tvoj novy objav je fakt charakter, musi uz len byt uzasny, ked sakasle na zenu a syna...., ach jaaaj, aspon si otvor oci....

ja-murinka

boze, on je uzasny! a tak krasne bozkava..uz je to samozrejmost skoro, ze pri kazdo stretnuti si dame bozk,ale taky vasnivy!ocividne v tej chvili zabudne aj na to, ze je zenaty.(a ja na to,ze mam priatela)

murinka

tak a stalo sa! s priateľom som sa rozišla,bolo to z mojej strany,aj ked veľmi ťažko. ale nebaví ma taký vzťah , kde sú samé hádky, nedorozumenia a tak. no a "tomu" dotyčnému som minule napísala,ale prianie k Velkej Noci. odpísal.. včera sme si boli spolu sadnúť von. niečo popili.. potom spolu telefonovali, dlho, vyše hodiny. a povedal mi veci, ktoré som ani nedúfala, že raz z jeho úst budem počuť.. ako mal chuť ma pobozkať (ale to ešte v práci,keď bol triezvy), ako ho priťahujem,ako sa mu so mnou sníva.. nechápala som. až mi sánka padala. v tej chvíli som bola veľmi šťastná!!

mary-anne

nieco podobne som prezila aj ja, velmi som si toho druheho zidealizovala. priatela mas vlastne ako take "zadne vratka", necitis to tak? ale nakoniec som si naozaj zacala vsimat jeho chyby a ocenovala som priatelove prednosti a som stale s priatelom a stastna ako nikdy pred tym:o)

murinka

zas som sa pohádala s priateľom :o( v takýchto chvíľach myslím na toho druhého ešte viac a to nie je dobré :o(
ach jaj...