Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

Dominela

ahojte, pred tyzdnom som bola na operacii usi vcera mi dali dole bandaz a dali mi celenku, ktora dost tlaci je uzka mam s nej silne bolesti...mozte mi prosim poradit ci mozem celenku vymenit za viac pohodlnu nebude to mat zly vplyv na moje usi alebo musim s touto vydrzat? bolesti prejdu? boli ma to este viac ako po zakroku ...dakujem za odpoved

Laci410

Dobrý deň .. nevie mi niekto z vás poradit chirurga z Nitrianskeho kraja ?? .. dakujem :) piste mi prosim vás na email : luidabac410@azet.sk .. alebo na FB : Laci Buda

verbatin

no bolo to na sukromnej klinike,na nablizsiej kontrole sa ho spytam,mozno fakt este nejaka zmena k lepsiemu nastane..ale z principu ak za nieco platis,chces to mat take ako si to predsavujes..vdaka za inforamacie..

Melisa_

Ano reoperácia by mala byť zadarmo a tu nastava problem lebo chirurgovia vačšinou pacienta odhovaraju, nechce sa im zadarmo reoperovať to iste. Maloktorý si prizna chybu a navyše je to pre nich poniženie pred sestričkami na operačke že vidia že k nemu prišiel niekto znova
Ved skus sa opýtať tam kde si bol možno budeš mať štastie ak nie skus navrhnuť znova platenie alebo choď potom inam.

verbatin

prvych 10 dni co som mal obviazanu uplne celu hlavu stacilo,nikdy viac...-)a jasne,ze povie,ze to je dobre,ze sa to po case da do normalu..to by si nspravil dobru reklamu,keby si prizna,ze sa to nepodarilo..ale ked sa to po nejakom case nezlepsi,teoricky by tu dalsiu operaciu mal spravit zadarmo?hm dva krat snad nebudem platit za to iste...

Melisa_

No, vieš každy chirurg ma ine sposoby pri reoperácii, niektorí daju iba čelenku ktoru si sam prinesieš, niektorí spravia obvaz iba okolo uši nie pod bradou ale je aj možne že to znova obviažu hlavu aj pod krkom. Ja som mal obvaz pri reoperícii iba okolo uši nie už aj pod bradou lebo to už nebolo treba až tak uplne napevno obviazovať.
Chirurgovia sa radi vyhovaraju lebo sa im už nechce zadarmo reoperovať. Je to na nervy ale je to tak toto iste zažila kamaratka pri nose, vyvalila tam 1500 eur a reoperaciu jej odmietol vraj si chyby nikto nevšimne iba ona ich vidi. Tak šla inam znova zaplatila nemale peniaze.
V dnešnej dobe sa už malokde najde taky chirurg ktorý je ochotny pomocť aj ked ide o problem a treba podla pacienta spraviť opravu.

verbatin

no toho sa bojim aj ja,a hlavne ked sa pozriem zozadu,tak to vyzera uplne inak..keby mam dlhsie vlasy,kaslem nato,mozno sa to schova,ale takto neviem..myslim,ze ked clovek zaplati dost velku sumu,tak by to malo ako tak vyzerat..a ked si si dala spravit to druhe ucho,zase si mala hlavu obviazanu celu,alebo? lebo neviem ci by som to prezil este raz,vtedy som lutoval ze som sa na to dal,nedalo sa to vydrzat..

Melisa_

Verbatin
sklamem ťa, aj ja som na tom bola tak isto. Po operácii bol hned vidieť rozdiel medzi ušami, neboli rovnake jeden vršok mi odstaval viac a to druhe ucho bolo v poriadku. Neupravilo sa mi to ani po pol roku. To ak uši nevyzeraju hned po operácii rovnako tak to sa už neupravi samo. Oni sice o nejake 2-3 mm ešte povolia po mesiaci, dvoch alebo do pol roka ale nepovolia a neupravia sa tak aby vyzerali rovnako, to je blbosť.
Pri kontrole po troch mesiacoch mi chirurg nato povedal ich oblubenu vetu že nikto nema uši sumerne a nikto si rozdiel nevšimne. No fajn peniaze v haji a ja som išla na reoperáciu inam a znova som platila iba za jedno ucho