Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

verbatin

ja som operaciu podstupil nedavno..a radsej by som to mal ako predtym,usi si ce neodstavaju,ale vidiet ze nei su rovnake..jedno ej uplen pri hlave,druhe odstava viac.. lekar sice povedal,ze sa to po case vyrovna,pretoze 14 dni som mal usi uplne pritiahnute k hlave po operacii.. ale neverim,uz 10 dni ma usi volne a stale to iste,takze 600 eur by som dal radsej na dovolenku...

Yong

No podľa mňa pomôže iba operácia, ale mama mi vravela, že zato môžu rodičia , pretože ak malému dieťaťu sa nedá čiapka na spanie alebo niečo čo by držalo uši, tak sa môže stať , že budú odstávať , a potom už nepomôže nič iba plastika

rena777

aj ja by som si chcela dat
mne odstava jedno :-)
kolko budes platit v pn ja som z noveho mesta to by som mala kusok

rufinka

ja neviem o tom moc mne usi neodstavaju ale mojej spoluziacke odstavali usi dost.. a dala si urobit tu esteticku operaciu a urobili jej to fakt krasne.Vobec jej neodstavaju , vyzeraju jedno ako druhe a nikto by nikdy nepovedal ze snimi niekedy nieco mala.A viem este to ze jej to robili bola pri vedomi len to mala umrtvene :)myslim ze sa to uricte oplati.

ddlddl

Ahojte,

má niekto skúsenosť nakoľko idem na plastiku ušníc s doktorom Siskom Piešťany?? Budem rada, každej referencii- skúsenosti, ďakujem.

slečna P

ahojte babeny
bola som na operácií uší pred týždňom a teraz mam na hlave obväz. Bolesti už nemám asi tri dni. No tým že v noci už spím ako chcem sa mi obväz na hlave povoluje a už nieje taký pevný. Volala som tam a dohodli sme sa, že mi to o dva dni znova previažu. No chcela by som sa spýtať po koľkých týždňoch vam to dali úplne dole a boli ste v stave že môžete nosiť všelijaké copíky? Stehy mi dajuú ževraj dole až po troch týžňoch no čelenku dostanem už po dvoch. Ako je to u vás?