Sono prsnikov

Príspevok v téme: Sono prsnikov
mono

zdravim, chcem sa spytat ako prebieha toto vysetrenie.. mam ist na sono prsnikov k muzovi.. nechcem aby to vyznelo blbo, ale jednoducho chcem vopred vediet, aky je normalny postup vysetrenia.. mam vseljake skusenosti s muzmi doktormi a preto sa chcem pripravit a vediet ako take vysetrenie prebieha... castokrat sa stane ze zena vysetruje inak ako muz ale hlavne neziada, aby sa pacient tolko vyzliekal... je mi jasne ze budem mat hole prsia na toto sa nepytam.. ale napr. cim sa rozotiera ten gel ? urcite pristrojom a keby to skusil rukou, vedela by som o co kraca...a podobne veci ma zaujimaju.. blbe poznamky si prosim odpustite, chcem len vediet ako to prebieha.. dakujem pekne

hannja

je to neríjemné ako píše neva,ale bohužiaľ je to nutné vyšetrenie,neboj sa na svete je viac nepríjemnejších vecí

neva

vyzlečieš sa od pol pása hore - úplne. Lahneš si, ruky si dáš za hlavu. Na prsia Ti nakvapká gel a tým neviem ako to nazvať - skenerom ti krúži po prsiach, až pod pazuchy. Potom Ti podá papierovú utierku, aby si sa utrela. To je všetko. Rukami sa Ťa nedotýka vôbec.