Test kozmetiky

jjjj

Či to ublíži, uvidíš, až keď to vyskúšaš, veď preto to ideš skúšať, aby si vedela čo je pre Teba vhodnejšie. Prvú nepríjemnú reakciu ucítiš hneď v 1 minúte, ďalšiu asi do 30 min a ak nezareaguje pokožka alergicky do 24 hodín, tak by mala byť kozmetika neškodná. Otázne je, či Ti pomôže a vyrieši Tvoj problém. Ale hlavne nemiešaj značky a používak kompletne výrobky z jednej značky. Ak to budeš miešať, nemáš šancu zistiť, v čom je problém a pleť sa obnovuje do 28 dní, takže skôr výsledok aj tak nezistíš.

Mimi323

veika, zatiaľ je to super, potom si na to spomeň o pár rokov, akú budeš mať tvár, budeš sa liečiť u kožnej.

veika

alee ja som uz toho poskuusala veelmi vela a to co mam to nie su len kremy ale cela sada:D myslim ze zatial to je super:D

veronika2

Ahojte baby, a kde sa da kupit ta maska na vlasy Genera?? A ten sampon Alvedre kde kupim a jde dobry aj na suche vlasy?? Mozete mi napisat na Nika1258@azet.sk dakujeem

lagie

ja som si prave objednala effaclar mat tak som zvedava ci bude fajn :-) inak ja si niekedy davam na noc aj olivovy olej na tvar a super mam potom plet

Mimi323

Ale veď v pohode, keď to baby chcú aj za 3 eurá, tak prečo nie, veď o tom aukcie sú. Na tie krémy mám ten istý názor ako ty.

lagie

Mimi ked ja stale neviem realnu cenu, cakam na cennik :-) :-) budem ich predavat aj normalne a aj cez aukcie, inak sama som prekvapena

Mimi323

Veika, obidva krému sú dosť škodlivé, tak neverím, že ti nejaký pomôže.
Lagie, veď ten tvoj balzam stojí v drogérke 2,70 eur, a ty si dala vyvolávaciu cenu 3 eurá. No ale vidím, že aj tak ti to ide, tak super.